Savivaldybės biudžetinė įstaiga savivaldybe . Biliūno g. 31, LT-29111 Anykščiai    Įstaigos kodas 190046913
Tel. (8 381) 50862
El. p. info@aavp.lt  

europos ženkliukas

Dailioji plunksnele

PADĖKOS už dalyvavimą konkurse „Dailioji plunksnelė“:

Ugnei Stašaitytei, 2b,

Renetei Stankevičiūtei, 3c,

Adui Aladinui, 3b,

Živilei Muzuraitei, 5c,

Viliui Vansevičiui, 5c.

Mokinius ruošė logopedė Ridita Tveritnevienė, spec. pedagogė Dangira Gailevičiūtė

gaublys

SVEIKINAME IE DŽIAUGIAMĖS

6 klasių mokinių grupėje:
I vieta – Lukrecija Siciūnaitė, 6b,

II vieta – Karolina Putnaitė, 6b ir Divaina Mažylytė, 6b,

III vieta – Gabija Marija Matelytė, 6b, Adrija Braknytė, 6b ir Pijus Dilys, 6a.

7 klasių mokinių grupėje:
I vieta – Joris Bukauskas, 7b,

II vieta – Simona Karalkevičiūtė, 7a,

III vieta – Delvinas Navikas, 7a.

8 klasių mokinių grupėje:
I vieta – Rokas Gedvilas, 7a ir Rėjus Šajevičius, 7c,

II vieta – Matas Niaura, 8a,

III vieta – Paulė Banytė, 8a ir Augustas Blažys, 7c.

Mokinius ruošė mokytoja Dalia Keibienė

p

Vilniaus dailės akademijos pagyrimo raštas Rusnei Šimkaitytei, 8a klasės mokinei už puikų pasirodymą Nacionaliniame mokinių piešinių konkurse „ATEITIES MIESTAI“

Padėkos už dalyvavimą Nacionaliniame mokinių piešinių konkurse  „ATEITIES MIESTAI“ 7a klasės mokinėms Miglei Gudonytei, Amelijai Puikytei, Gabrielei Sakalauskaitei.

Padėka mokytojai Reginai Vincent už puikų mokinių paruošimą Nacionaliniam mokinių piešinių konkursui  „ATEITIES MIESTAI“.

meninis

Meninio skaitymo konkurso mokykliniame ture dalyvius:

I vieta – Gabrielė Šilaikaitė, 7a

II vieta – Arūnė Juodelytė,7a; rajoniniame etape – II vieta

III vieta – Kotryna Butvydaitė, 6a

Mokytojos Miglė Repečkienė ir Diana Kisielienė

steam1

5–8 klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų-biologijos) olimpiados prizininkai:

I vieta – Rokas Gedvilas, 8a kl.

II vieta – Liveta Šilinytė, 8b kl.

II vieta – Simona Šeštokaitė, 7b kl.

II vieta – Ronaldas Nikitinas, 6b kl.

II vieta – Gabija Tolušytė, 5b kl.

II vieta – Augustė Kairytė, 5a kl.

Mokytojos – Rasytė Gaidienė, Dalia Keibienė, Skaidrutė Kvietkauskienė

filmo lobis plakatas 89378003

Vasario pradžioje kino teatruose įvyko lietuviško nuotykių filmo vaikams „Lobis“ premjera. Kino juosta sukurta pagal to paties pavadinimo rašytojos Renatos Šerelytės ir režisierės Agnės Marcinkevičiūtės scenarijų. Nuotykių kupinoje istorijoje išvysime ir mūsų progimnazijos 3b klasės mokinę. Nuoširdžiai sveikiname Bernadetą Mikutaitę su debiutu kine! 

https://youtu.be/__4lRO2e4qc

Adventur

Geografijos žinių konkurso „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ ADVENTUR prizininkai:

I vieta – Divaina Mažylytė, 6b kl.

II vieta – Eglė Raščiauskaitė, 8b kl.

III vieta – Rokas Gedvilas, 8a kl.

Mokytojos – Dalia Keibienė ir Skaidrutė Kvietkauskienė

prancūzai

7 klasių mokinių prancūzų kalbos konkurso "Je parle français et toi?"rajoninio etapo rezultatai:

I vieta – Arūnė Juodelytė, 7a kl.

III vieta – Miglė Gudonytė, 7a kl.

Mokytoja – Jaunė Bimbienė

Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos direktoriaus 2022 m. sausio 19 d. įsakymu Nr. V-6 1–4 klasių mokiniams skelbiamas infekcijų plitimą ribojantis režimas.

Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos direktoriaus 2022 m. sausio 20 d. įsakymu Nr. V-7 5–8 klasių mokiniams skelbiamas infekcijų plitimą ribojantis režimas.

1–4 klasių mokiniai 2022 m. sausio 20–28 d. ugdymo procesas organizuojamas nuotoliniu būdu pagal patvirtintą tvarkaraštį.

5–8 klasių mokiniai 2022 m. sausio 21–28 d. ugdymo procesas organizuojamas nuotoliniu būdu pagal patvirtintą tvarkaraštį.

Skaityti daugiau