A- A A+

Asociacija

logo 3

Asociacija „Obuolio“ bendruomenė, kodas 305426010, adresas J. Biliūno g. 31, Anykščiai LT-29111, tel. +370 381 50861,

Šiaulių bankas LT077182100007700690, kodas 71821.

Asociacija įkurta 2020-01-10, pirmininkė Jolanta Bakšienė, šiuo metu yra 10 narių. Atstovauja AAVP bendruomenės viešuosius interesus.

Asociacijos „Obuolio“ bendruomenė įstatai

PROJEKTINĖ VEIKLA

Bendruomenės sporto diena. Projektą finansuoja Anykščių rajono savivaldybė.

Projektas „S4 – Saugome sveikatą, skatiname savanorystę“. Projektą finansuoja Anykščių rajono savivaldybė.

Įgyvendinome projektą „S4 – saugome sveikatą, skatiname savanorystę“, kurį finansavo Anykščių rajono savivaldybė. Tiek savanorių prisidėjo prie šio projekto! 🙏

Norime padėkoti Anykščių rajono savivaldybei už suteiktą galimybę įgyvendinti svarbias veiklas – paruošti dovanas senoliams, ukrainiečių šeimoms, meduolio aukciono dalyviams, organizuoti sveiko maisto edukaciją pedagogų bendruomenei bei užsiėmimus su psichologu mokiniams ir tėvams! 🌲
Tariame AČIŪ visiems mūsų išties didėlės progimnazijos bendruomenės nariams, kurie prisidėjo savo gerais darbais, palaikymo žodžiais, darbo įrankiais, vaisiais, daržovėmis ir arbatžolėmis! Dalinamės projekto veiklų akimirkomis:

Projektas „Judam saugiai“. Projektą finansuoja Anykščių rajono savivaldybė.

Projekto „Judam saugiai“ lėšomis išleisti atšvaitai padovanoti progimnazijos moksleiviams! O šio nuostabaus Ežiuko 🦔 autorė – 8a klasės mokinė Kamilė Čelkauskaitė.

310432894 489995273052162 4382593438956171104 n

Kinestetinio mokymo ypatumai Ką mes žinome apie ilgumas, platumas, ašis? Kaip susigaudyti tuose terminuose, kaip juos suvokti? Vakar šeštokai, kartu su mokytoja Dalia Keibiene, išbandė savo jėgas, plokštumoje ieškodami koordinačių. Taip informacija suvokiama ir įsimenama per praktiką.

Asociacija „Obuolio“ bendruomenė parengė projektą „Judam saugiai“ ir gavo finansavimą, pagal Anykščių rajono savivaldybės remiamų projektų priemonę Nr. 2.1.2.09 „Nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų iniciatyvų skatinimas ir rėmimas“.

Esami dėkingi Anykščių rajono savivaldybei už galimybę įgyvendinti projektą, visiems prisidėjusiems bendruomenės nariams už idėjas, paramą, savanorystę, palaikymą bei nuveiktus darbus.

Saugesniam eismui mokyklos teritorijoje buvo sumontuotas kelio užtvaras.

Mokiniai gavo atšvaitus, kurių logotipą sukūrė progimnazijos aštuntokė Kamilė Čelkauskaitė.

Progimnazijos teritorijoje ir viduje buvo sukurtos erdvės bei nupirktos priemonės kinestetiniam ugdymui, kuriomis sėkmingai naudojamasi.

Dar kartą tariame AČIŪ! Dalinamės projekto veiklų ir šventinio padėkos renginio akimirkomis...