Savivaldybės biudžetinė įstaiga savivaldybe . Biliūno g. 31, LT-29111 Anykščiai    Įstaigos kodas 190046913
Tel. (8 381) 50862
El. p. info@aavp.lt  

europos ženkliukas

 Sulaukėme svečių...

Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos, Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos, Grigiškių meno mokyklos, Vilniaus Spindulio progimnazijos, Anykščių meno mokyklos ir Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos mokiniai susitiko bendroje kūrybinėje popietėje „Ritmas – tai jėga“, kuri skirta progimnazijos 100-čiui paminėti. Buvo linksma, įdomu, aktyvu ir spalvinga...Dėkojame organizatoriams!

Progimnazijos bendruomenė dalyvauja edukacinėje solidarumo akcijoje ,,Parama Anykščių krašto ukrainiečių vaikams“ rajono ugdymo įstaigų bendruomenėse Erasmus+ KA2 projekto „Inovatyvių metodų taikymas kritinio mąstymo ugdymui, naudojant Apribojimų teoriją“. Mokiniai, kartu su mokytojais, tėvais arba savarankiškai pagamino Ukrainos vėliavos spalvų darbelius, prieš tai sukūrę „Ambicingą tikslą“ – aprašė planą, kaip įgyvendins savo sumanymą – kaip sukurs, pagamins ir parduos savo prekes. Dabar darbai yra aktyviai parduodami facebook platformos tėvų grupėse, tėvų darbovietėse. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios akcijos: vaikams, mokytojams, tėvams, o Anykščių rajono savivaldybei – už suteiktą galimybę dalintis sukurtais darbais.

 

kudaba

Roką Gedvilą, 8a ir jo mokytoją Dalią Keibienę! Mūsų progimnazijos mokinys XXI nacionaliniame mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurse 8 klasių grupėje pateko į geriausiųjų dešimtuką ir laimėjo IV vietą. 

gamta

Už dalyvavimą konferencijoje „Mokinių gamtotyriniai darbai“ ir pranešimų parengimą:

5b klasės mokinei Deimantei Skadaitei „Anykščių dirvožemių derlingumo tyrimas, auginant pupelę“;

7a klasės mokinei Kamilei Čelkauskaitei „Bebrų pažeistų medžių tyrimas Šventosios kairiojo kranto sveikatingumo take 2021–2022 metais“.

Konsultavo mokytoja Dalia Keibienė

8a klasės mokiniams Vyteniui Vakariui Kestoriui ir Karoliui Kontrimavičiui „Žuvų dydžio tyrimas Anykščių rajono vandens telkiniuose“;

8b klasės mokinei Rasai Blekaitytei ir 8c klasės mokinei Liucijai Valaikaitei „Vandens paukščių rūšinės įvairovės tyrimas Ilgio ežere ir Šventosios upėje“.

Konsultavo mokytoja Rasytė Gaidienė

diktantas

Lietuvių kalbos diktanto konkurso mokyklinio etapo prizininkus pagal klases:

I vieta – Rokas Gedvilas, 8a, Izabelė Tamoliūnaitė, 8c,

II vieta – Liveta Šilinytė, 8b,

III vieta – Eglė Raščiauskaitė, 8b.

Mokytoja Svajonė Juodėnaitė

I vieta – Gabrielė Sakalauskaitė, 7a, Rusnė Urbutytė 7c,

II vieta – Miglė Gudonytė, 7a,

III vieta – Simona Šeštokaitė, 7b.

Mokytoja  Audronė Petravičiūtė

I vieta – Ronaldas Nikitinas, 6b,

II vieta – Matas Banevičius, 6b, Danielė Veikšraitė, 6b,

III vieta – Gabija Marija Matelytė, 6b

Mokytoja Svajonė Juodėnaitė

I vieta – Elija Serbentavičiūtė, 5a,

II vieta – Karolina Miltenytė, 5b, Gabija Tolušytė, 5b,

III vieta – Arminas Praspaliauskas, 5a

Mokytoja Diana Kisielienė

zalioji odiseja

projekte Žalioji ODISĖJA dalyvavusioms komandoms!

6 klasių mokinių komandai „Puntuko kietukai“:

6a klasės mokiniai: Daugirdas Matulis, Kajus Pupelis, Kajus Sasnauskas

6b klasės mokiniai: Divaina Mažylytė, Vanesa Jurkutė, Gabija Marija Mažylytė

Mokytoja Dalia Keibienė

7a klasės komandai „Rupūžiukai“:

Arūnė Juodelytė, Kamilė Čelkauskaitė, Mingailė Lebedaitė, Miglė Gudonytė, Gabrielė Sakalauskaitė, Delvinas Navikas, Gabrielė Šilaikaitė, Matas Palionis, Solveiga Jakniūnaitė

Mokytoja Rasytė Gaidienė

geogr

Lietuvos 7–8 klasių mokinių geografijos olimpiados rajone laimėtojus:

I vieta – Rokas Gedvilas, 8a

II vieta – Rusnė Urbutytė, 7c

III vieta – Kamilė Čelkauskaitė, 7a

Mokytoja Dalia Keibienė

biol

Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiados rajone laimėtojus:

I vieta – Liveta Šilinytė, 8b, Rusnė Urbutytė, 7c,

II vieta – Simona Šeštokaitė, 7b, Joris Bukauskas, 7b,

III vieta – Arūnė Juodelytė, 7a, Mingailė Lebedaitė, 7a, Rokas Gedvilas, 8a

Mokytoja Rasytė Gaidienė

II vieta – Gabija Tolušytė, 5b, Ronaldas Nikitinas, 6b

III vieta – Gabija Marija Matelytė, 6b

Mokytoja Dalia Keibienė

III vieta – Augustė Kairytė, 5a

Mokytoja Skaidrutė Kvietkauskienė

pradinukai

Lietuvos pradinukų matematikos olimpiados rajone laimėtojus:

I vieta – Mėta Kiliūtė, 4a, mokytoja Žibutė Būtėnienė

I vieta – Perla Šimulionytė, 3a, mokytoja Asta Laskauskienė

II vieta – Vėjūnė Stumbrytė, 4b, mokytoja Asta Grinienė