Savivaldybės biudžetinė įstaiga savivaldybeJ.Biliūno g. 31, LT-29111, Anykščiai
El. p. avp.anyksciai@gmail.com

europos ženkliukas

Psichologas

Psichologinės pagalbos tikslas – teikti psichologinę pagalbą mokiniams, jų tėvams (globėjams) bei mokytojams, padedant spręsti mokiniams iškylančias emocines, bendravimo bei mokymosi problemas.

Psichologinė pagalba mokykloje teikiama, kai:

• mokinys į psichologą kreipiasi savarankiškai;
  • konsultacijų prašo mokinio tėvai (globėjai);
  • konsultacijų, rekomendacijų prašo mokytojai, socialinė pedagogė (konsultuojama gavus tėvų (globėjų) sutikimą).

Į psichologą galite kreiptis, jei vaikas ar paauglys:

• turi sunkumų bendraudamas su bendraamžiais,
    • nepasitiki savimi,
    • jaučiasi vienišas ar liūdnas,
    • sunkiai valdo savo pyktį,
    • pernelyg nerimastingas,
    • turi baimių,
    • turi kitų elgesio ar emocinių sunkumų,
    • staiga pasikeitė jo elgesys,
    • nesiseka mokytis, niekas  neįdomu.

Galite pasikonsultuoti ir gauti rekomendacijų, jei jaučiate, kad Jums sunku:

• atlaikyti ribas namuose,
    • atrasti šiltą santykį su vaiku ar paaugliu,
    • jei jūsų šeima išgyvena netektį, skyrybas ar kitus sunkius etapus.

Svarbu žinoti, kad

• Mokyklos psichologas – ne gydytojas, jis nediagnozuoja ir negydo ligų. Jis padeda spręsti kasdienio gyvenimo sunkumus.
  • Psichologas padės Jums spręsti sunkumus, bet nepadarys to už jus. Dažniausiai reikia  ne vienos konsultacijos.
  • Psichologinė pagalba yra savanoriška, Jūs nuspręsite, ar vaikui  priimtina ją gauti mokykloje, ar kitur.

Psichologo darbo laikas:

Ketvirtadieniais 16.30–18.30 val. konsultuojama nuotoliniu būdu, iš anksto susitarus.

Penktadieniais 8.00–12.30 ir 13.00–16.30 val. konsultuojama mokykloje, iš anksto susitarus.

Susitarti dėl konsultacijos laiko galima mo. 8 670 16306, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba parašius žinutę psichologei e. dienyne.