Kai nelyja lietus

Tarptautinė frankofonijos diena kovo 20-ąją visame pasaulyje minima nuo 1990 metų. Kasmet pažymėdami šią dieną Antano Vienuolio progimnazijos mokiniai ir šiemet nenutraukė tradicijos. Švęsdami frankofonijos dienas jie turėjo galimybę susipažinti su rašytoju bei žurnalistu Linu Bitvinsku. Svečias pristatė savo eilėraščių knygą „Viena diena be skėčio“, kurioje dalis eilėraščių išversta į prancūzų kalbą. Smagu, kad šioje knygelėje yra keturių mūsų mokyklos mokinių dailės darbai. Susitikimo metu mokiniai skaitė eilėraščius prancūziškai, taip pat skambėjo melodingos prancūziškos dainos. Susitikimo metu rašytojas Linas Bitvinskas pasakojo apie savo gyvenimą, meilę prancūzų kalbai bei ryšius su Prancūzija.