Respublikinis prancūziškos dainos festivalis „L‘amour change le monde“

Skatinti mokinius domėtis prancūzų kalba, kultūra, muzika, lavinti ir tobulinti prancūzų kalbos įgūdžius, sudaryti sąlygas mokinių kūrybiniams ir meniniams gebėjimams atsiskleisti – tokius tikslus kelia respublikinis prancūziškų dainų festivalis. Balandžio 12 dieną Antano Vienuolio progimnazijos septintokės, besimokančios prancūzų kalbos, dalyvavo kasmet Šeduvoje vykstančiame festivalyje „L'amour change le monde". Festivaliui buvo paruošta daina „Perfect". Mergaitės stengėsi, labai daug repetavo, tad ir pasirodymas buvo puikus, visiems labai patiko. Grįžome su nuostabiausiais įspūdžiais ir padėkomis. Būtinai dalyvausime šiame festivalyje ir kitais metais. Patirti įspūdžiai skatina tobulėti.