Vizitas Olandijoje

Pagal Erasmus+ KA2 projektą „Mokykis išmaniai ateities šalyje“ Antano Vienuolio progimnazijos delegacija išvyko į Olandiją. 2019 metų kovo 11-15 d. progimnazijos mokytojos Audronė Jakniūnienė, Vilija Gimbutienė ir Kristina Satkevičienė lankėsi Den Haagos „De Paradijsvogel“ mokykloje. Tai buvo antrasis projekto partnerių iš Estijos, Austrijos, Prancūzijos, Nyderlandų ir Lietuvos susitikimas. Projekto dalyviai susipažino su Nyderlandų švietimo sistema. Įvairūs renginiai vyko mokyklose: mokiniai susipažino su projekto dalyvių šalimis, atliko interaktyvias užduotis. Įdomūs edukaciniai užsiėmimai vyko šiuolaikinio meno muziejuje, Delfto technologijų universiteto bibliotekoje. Šeimininkai po Delfto miestą suorganizavo išmaniąsias orientacines varžybas, kurių metu buvo galima susipažinti su įvairiais istoriniais objektais. Grįždamos į Lietuvą mokytojos džiaugėsi, kad pagilino profesines žinias, patyrė daug įspūdžių, užmezgė naujų pažinčių tolimesniam bendradarbiavimui su kolegomis iš užsienio šalių.