Pirmasis mobilumo vizitas Grace (Austrija)

Vykdant Erasmus+ mobilumo projektą „Inovatyvus mokymas(is) taikant modelį "SMART" pedagogų skaitmeninių kompetencijų ir mokinių pasiekimų gerinimui“ Antano Vienuolio progimnazijos mokytojos Violeta Raugalienė ir Raimonda Narbutienė, šių metų lapkričio 3-8 dienomis dalyvavo mobilumo kursuose „Išmaniųjų įrenginių naudojimas ugdyme - naujos idėjos“.

Kartu su kursų dalyviais iš Vokietijos, Slovakijos, Portugalijos, Kipro, Suomijos ir Lichtenšteino mokėmės kaip išmaniuosius įrenginius panaudoti ugdyme. Kursų metu dirbome Google Classroom klasėje, lankėmės skaitmeninėje mokymo kavinėje, dalijomės patirtimi. Kursų metu turėjome galimybę išmokti dirbti su naujomis skaitmeninėmis programomis. Lankėmės vienoje Graco mokykloje, kur stebėjome, kaip planšetės naudojamos pamokose. Susipažinome su Android operacinės sistemos galimybėmis.

Paskutinę kursų dieną kūrėme video filmus apie įgytą patirtį Austrijoje. Išvykdamos į Lietuvą, išsivežėme daug žinių, patirčių ir naujų idėjų. Erasmus+ projekto dėka mes tobulinome savo skaitmenines kompetencijas, o įgytą patirtį skleisime savo kolegoms.