Padėka projekte dalyvavusioms mokyklos bendruomenėms šeimoms

Bendro tėvų susirinkimo metu Anykščių Antano Vienuolio progimnazija padėkojo 8 šeimoms aktyviai ir atsakingai dalyvaujančioms tarptautinio Erasmus+ projekto „Mokyklos ir tėvų partnerystė tvariam švietimui“ veiklose. Vasario 12-16 dienomis jų namuose gyveno mokiniai iš Ispanijos ir Rumunijos.

Dar kartą ačiū Linai ir Renatui Puikiams, Kristinai Kiaušaitei, Jūratei ir Sauliui Stankevičiams, Rasai ir Jurijui Smertjevams, Daivai ir Virmantui Gokams, Audrai Steponavičiūtei, Danguolei ir Raimondui Sunklodams, Laurai ir Sigitui Jasevičiams bei 7A klasės mokiniams Emilijai Stankevičiūtei ir Povilui Gokui už pasidalijimą įpūdžiais ir projekto vaizdais.