Respublikinėje prancūzų kalbos olimpiadoje

Kovo 2-3 dienomis Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos mokinės Ugnė Taurelytė ir Faustina Kiaušaitė su mokytoja Jaune Bimbiene dalyvavo prancūzų kalbos respublikinėje 7-okų olimpiadoje „Je parlais fran?ais et toi?“.

Tik atvykusios į Kauno Vytauto Didžiojo universitetą pajutome prancūzų kalbos aurą. O iš karto po atidarymo buvo atliekamos olimpiados užduotys raštu ir žodžiu. Kūrybišką dieną vainikavo frankofonijos mėnesio atidarymo šventinis koncertas filharmonijoje. Kauno simfoninis orkestras bei solistė iš Prancūzijos sužavėjo irtikrai paliko nepamirštamų akimirkų. Puiki buvo ir nakvynė viešbutyje „Europa royal“, kuriame buvo apgyvendinti olimpiados dalyviai. Šeštadienio rytas buvo tikrai šaltas, bet su ugnele žingsniavome į VDU. Iš universiteto išklausę instruktažą bei gavę užduotis iškeliavome į orentacines prancūziškąsias varžybas Kauno mieste.

Po orientacinių varžybų VDU aktų salėje tikrai nebuvo liūdna dėl nelaimėtų prizinių vietų . Renginio metu įgytas didelis žinių bagažas bei kompetencijos pravers ateityje! Džiaugiamės ir laukiam naujų konkursų bei prancūzų kalbos iššūkių.

Prancūzų kalbos mokytoja Jaunė Bimbienė