Šių metų rugpjūčio 8–14 d. įvyko ketvirtasis Erasmus+KA1 programos projekto „Inovatyvus mokymas(is) taikant modelį "SMART" pedagogų skaitmeninių kompetencijų ir mokinių pasiekimų gerinimui“ vizitas. Matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Violeta Raugalienė ir anglų kalbos mokytoja Raimonda Narbutienė dalyvavo mokymo ir mobilumo įmonės „Maxima“ (Splitas, Kroatija) organizuotuose mokymuose „Technologijos klasėje“. Kursų dalyvės kartu su kolegomis iš dar 11 Europos sąjungos šalių mokėsi dirbti su naujomis išmaniomis technologijomis: išmoko kurti edukacinius filmus, dirbti su nuotraukų apdorojimo programomis, kaip kūrybingai panaudoti QR kodus ir kitas išmanias technologijas ugdymo veiklose. Mobilumo kursuose įgyta patirtimi ir idėjomis projekto dalyvės pasidalins su progimnazijos pedagogais.
Kursų dalyvės buvo sužavėtos Splito grožiu ir šilta Adrijos jūra.