Vėl drauge

Stovyklos „Vėl drauge“ tikslas ir uždaviniai pasiekti – visos veiklos, žaidimai, beveik visos edukacijos vyko atviroje erdvėje – lobio ieškojimas, žygiai, „Pažink žirgą“, „Laivu per Rubikių ežerą“, „Super protas“, Edukacija Triušiukų slėnyje bei piliakalniuose. Vaikai daug laiko leido aktyviai, sportuodami, maudydamiesi bei žaisdami, buvo sukurtos gamtos stotelės, užbaigtas vabzdžių namelis, mokyklos aplinka buvo pagražinta piešiniais, lauko žaidimais ir rankų darbo sodais, mokiniai teigia, atradę naujų draugų bei atnaujinę ryšį su jau esamais. Stovyklos programoje dalyvavo 48 mokiniai (3 grupės pagal amžių). Rudenį bus galima pamatyti vaizdo klipą, prisiminti gražiausias stovyklos akimirkas bei išgirsti vaikų sukurtą stovyklos dainą.