Rudenėlio šventė

Saulėtą rugsėjo 23 - iosios rytą progimnazijos pradinių klasių mokinukai skubėjo į Rudenėlio šventę, nešini dėdės Derliaus dovanomis. Kaip iš gausybės rago pasipylė pasakų veikėjai, nuostabūs pudeliai, pasakiško grožio gėlės. Išskleidę savo bures , plaukiojo laivai. Atskrido ir pulkelis gražiausių paukščių, šalia puikavosi pingvinų porelė. Šnypšdamos rangėsi gyvatės, o didžiulis voras tykojo sau grobio. Nugalėjęs baimę, atstriksėjo kiškis ilgaausis ir įsitaisė šalia mašinų parado. Ežiukų šeimyna susiruošė į kelionę aplink pasaulį. O gražuolis arklys pozavo šalia Eifelio bokšto. Iš visų savo dydžiu išsiskyrė moliūgas, pasipuošęs plačiabryle skrybėle. Visus parodėlės gyventojus akylai stebėjo didžiulė sraigė.
Džiugu, kad mokiniai, dar išlaikę glaudų ryšį su gamta, gali atskleisti savo kūrybiškumą, vaizduotę pagamindami žaismingus kūrinėlius.
Dėkojame 1-4 klasių mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams už „Rudenėlio šventės“ parodos organizavimą.
Pradinių klasių mokytoja Tatjana Tuskenienė