Rūšiuojame!

2024 m. kovo 25 d. Anykščių Antano Vienuolio progimnazijoje vyko 7a klasės mokinių komandos „Žalieji anykštėnai", kuri dalyvauja „Žaliosios odisėjos" konkurse, renginys, skirtas atliekų rūšiavimui 3 klasių mokiniams. „Žaliųjų anykštėnų“ komandą sudarė 7a klasės mokiniai: Kamilė Belevičiūtė, Normandas Bikelis, Juta Daubaraitė, Goda Šileikytė, Nojus Žemaitis. Komandos kapitonas – Gabrielius Vėjas Bilotas. Mokiniai papasakojo trečiokams, kaip tinkamai rūšiuoti atliekas. Net 6 trečiokų komandos dalyvavo protmūšyje. Geriausiai sekėsi 3a klasės komandai „Povandeninis feniksas“. Taip pat mokiniai mokėsi praktiškai rūšiuoti atliekas. Kiekvienai komandai Normandas įteikė atliekų rūšiavimo atmintinę. Labai ačiū 3 klasių mokiniams ir jų mokytojoms už dalyvavimą renginyje. Buvo naudinga ir įdomu!

Mokytoja Dalia Keibienė