Popietė

received 1040423510413102

Jau tapo tradicija, kad progimnazijos mokiniai dalyvauja muzikinėje popietėje ,,Piemenėlių ganiavos pabaigtuvės.“ Šiais mokslo metais į A. Baranausko progimnazijos organizuojamą popietę vyko 3b klasės mokiniai su mokytoja Dalia Kireiliene ir muzikos mokytoja Vile Mikučionyte. Šventėje mokiniai susipažino su lietuvių  žiemos šauktuvių papročiais bei tradicijomis. Dainavo lietuvių liaudies dainas, šoko smagius šokius ir ratelius. Dėkojo dievams už gerą derlių, sveikų, riebių gyvulių auginimą, sukauptas atsargas. Surengė Sniego šauktuves. Mokiniai grįžo puikios nuotaikos. O mokytojos tikėdamos, kad mokiniai dar  labiau mylės savo tėvynę Lietuvą bei senovės tradicijas.

Mokytoja Dalia Kireilienė