Trijų dienų šaulių stovykla progimnazijoje

Progimnazijoje vyko trijų dienų dieninė stovykla, organizuojama Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės. Stovykloje  dalyvavo 43 mokyklos 5-okai ir 6-okai. Tris dienas moksleiviai mokėsi rikiuotės, šaudyti, laužo įkūrimo paslapčių, susipažino su maitinimusi lauko sąlygomis, topografija, palapinių statymo būdais. Taip pat ugdė komandinį darbą – kurdami būrio skanduotes, žaisdami žaidimus ir dalyvaudami šauliškame kliūčių ruože. Stovyklą baigėmė minėdami Gedulo ir vilties dieną. Visi stovyklautojai patraukė į Anykščių siaurojo geležinkelio stotį, kur dalyvavo atminimo renginyje. Po trijų įtemptos dienotvarkės, mokymosi, drausmės ir žaidimų kupinų dienų mokiniai skandavo „Norim dar!“.