Gamtotyriniai darbai

Anykščių regioninis parkas kasmet organizuoja konferenciją „Mokinių gamtotyriniai darbai“'.  Šios konferencijos metu pranešimą „Paukščiai prie namų“' pristatė 5a kl. mokinės Mėta Kiliūtė ir  Jūnė Baltrušiūnaitė, bei 7b  kl. mokinės Divaina Mažylytė ir Lukrecija Siciūnaitė  pristatė pranešimą  „Anykštos upės tyrimai“  (vadovė biologijos mokytoja Rasytė Gaidienė). Pranešimą, kurio tema „Bebrų pažeistų medžių tyrimas Šventosios kairiojo kranto sveikatingumo take 2021–2023 m.“  pristatė 8 kl. mokinė Kamilė Čelkauskaitė (vadovė geografijos mokytoja Dalia Keibienė). Pranešimą, kurio tema „Kristalų auginimas“ paruošė ir pristatė 8a kl. mokinės Mingailė Lebedaitė ir Arūnė Juodelytė (vadovė chemijos mokytoja Asta Šerelienė).