„Aš esu knyga, perskaityk mane“

Balandžio 2-oji – žymiojo danų pasakininko Hanso Christiano Anderseno gimimo diena. Pasaulyje ji minima ir kaip Tarptautinė vaikų knygos diena. Todėl visą savaitę biblioteka „dūzgė“. Čia rinkosi pradinių klasių mokiniai. Jie kalbėjo apie knygas, sprendė kryžiažodžius, atliko įvairias užduotis, vyko kūrybinės dirbtuvėlės. Šia proga geriausiems skaitytojams įteiktos „Knygos bičiulio“ padėkos. O prie rašytojo bareljefo įteikti apdovanojimai mokiniams už dalyvavimą įvairiuose konkursuose, puoselėjant lietuvių kalbą. Muzikinius kūrinius dovanojo 3b klasės mokiniai ir mokytoja Vilė Mikučionytė.