Džiaugiamės ir sveikiname

Kovo 21 d.  Mykolo Romerio universitete  vyko respublikinio tęstinio projekto ,,Ritmuojame ir kuriame kartu“ dalyvių dailės darbų parodos ,,SKAMBANTI LAISVĖ“  atidarymas. Jame dalyvavo  3b klasės mokiniai. Kartu su kitais  projekto dalyviais jie  pristatė meninę  programą ,,Skambanti laisvė“. Elija Triznickaitė, Aistė Vaizgėlaitė, Ilija Grilauskaitė, Vakarė Gliaudelytė, Gabija Katinaitė, Samanta Virbalaitė ir Gabrielė Kukulaitė tapo parodos laureatais. Šis projektas  svarbus socialiniu aspektu. Jame dalyvauja  ne tik skirtingų amžiaus grupių, bet ir negalią turintys vaikai. Projektas siekia formuoti  moksleivių  požiūrį į etišką ir pagarbų bendravimą su negalią turinčiais vaikais. Po renginio trečiokai vyko į  Vilniaus televizijos bokštą. Aplankė ekspoziciją  Sausio 13-osios aukoms atminti, susipažino su TV bokšto istorija, o vėliau, pasikėlę  į  TV bokšto 19-ą aukštą grožėjosi sostine ir jos apylinkėmis iš paukščio skrydžio, vaišinosi skanėstais  ir daina pasveikino Vilnių su jubiliejumi.

Mokytojos Vilė Mikučionytė ir Vilija Gimbutienė