Konkursas

Progimnazijoje vyko 6–7 klasių mokinių respublikinis STEAM konkursas „Aplink Žemę tvariai ir išmaniai“, skirtas Žemės mėnesiui paminėti. Dalyvavo 7 komandos: Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija, Molėtų progimnazija, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija ir Anykščių Antano Vienuolio progimnazija. Konkursą organizavo ir užduotis rengė matematikos-IT mokytoja Jurgita Blažienė ir geografijos mokytoja Dalia Keibienė. Užduotis: „Atpažink paukščius“, „Žemės dienos viktorina“, „Aplink Lietuvą“, „Lietuvos upės ir ežerai“, „Orų prognozė“, „Matematikos galvosūkiai“ mokiniai išmaniai atliko komandose.