GLOBE programos konferencija

Gruodžio 3–4 dienomis Vilniuje, Lietuvos mokinių neformaliojo ugdymo centre, vyko GLOBE programos respublikinė konferencija  „Mano indėlis  į pasaulinius aplinkos stebėjimus“. Šis neformaliojo švietimo renginys, skirtas mokiniams ir jų mokytojams, atliekantiems aplinkos stebėjimus pagal tarptautinės GLOBE programos nustatytas metodikas. Į GLOBE programą Antano Vienuolio progimnazija įsijungė  2020 m.  Mokiniai jau yra išsiuntę 1325 duomenis. Konferencijoje dalyvavo Divaina Mažylytė ir Lukrecija Siciūnaitė iš 7b klasės. Mokinės pasidalijo savo įspūdžiais apie Anykštos upės tyrimą, dalyvavimą  „Plastiko piratai“ projekte. Išklausę pranešimus, mokiniai lankėsi Vilniaus universiteto geologijos muziejuje, apžiūrėjo retus eksponatus, išklausė įdomų pasakojimą.