Šiaurės šalių literatūros savaitė

Nuo pirmadienio bibliotekoje vyko Šiaurės šalių literatūros savaitės renginiai. Tai  projektas, skirtas skaitymo skatinimui, garsinio skaitymo ir pasakojamosios tradicijos puoselėjimui, pažinčiai su Šiaurės šalių literatūra, gamta tradicijomis, kultūra.

Tamsiausiu metų laiku uždegsime žvakes ir skaitysime. Tai yra pagrindinė Šiaurės šalių literatūros savaitės idėja. Bibliotekoje savaitę pradėjome Šviesos ir žodžio švente, skaitydami knygą „Jei sutiksi lokį“.

Visą savaitę bibliotekoje buvo organizuojami knygų skaitymai, parodos, pokalbiai, viktorinos, kūrybinės dirbtuvės. Visų klasių mokiniai atliko bendrą darbą „Šiaurės šalių gamta“. Jį užbaigė ir apipavidalino ketvirtų klasių mokiniai, kuriems į pagalbą atėjo ir aštuntokės.

Akimirkos iš renginių.