Džiaugiamės ir dėkojame

gamta

Už dalyvavimą konferencijoje „Mokinių gamtotyriniai darbai“ ir pranešimų parengimą:

5b klasės mokinei Deimantei Skadaitei „Anykščių dirvožemių derlingumo tyrimas, auginant pupelę“;

7a klasės mokinei Kamilei Čelkauskaitei „Bebrų pažeistų medžių tyrimas Šventosios kairiojo kranto sveikatingumo take 2021–2022 metais“.

Konsultavo mokytoja Dalia Keibienė

8a klasės mokiniams Vyteniui Vakariui Kestoriui ir Karoliui Kontrimavičiui „Žuvų dydžio tyrimas Anykščių rajono vandens telkiniuose“;

8b klasės mokinei Rasai Blekaitytei ir 8c klasės mokinei Liucijai Valaikaitei „Vandens paukščių rūšinės įvairovės tyrimas Ilgio ežere ir Šventosios upėje“.

Konsultavo mokytoja Rasytė Gaidienė