Džiaugiamės

sveikiname

8a klasės mokinys ROKAS GEDVILAS gavo diplomą už sėkmingą dalyvavimą nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje 7–8 klasių grupėje. Mokytoja DALIA KEIBIENĖ

Veiksmų savaitėje „Nežadinkite iki pavasario“ dalyvavo: KAMILĖ BAKLANOVA 8b, RASA BLEKAITYTĖ 8b, LIUCIJA VALAIKAITĖ 8c ir gavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro padėkas. Mokytoja RASYTĖ GAIDIENĖ.

Progimnazijos komandą sudarė 7a klasės mokiniai ir dalyvavo Globalaus švietimo savaitei skirtame protmūšyje: ARŪNĖ JUODELYTĖ, MIGLĖ GUDONYTĖ, GABRIELĖ SAKALAUSKAITĖ, GABRIELĖ ŠILAIKAITĖ, MINGAILĖ LEBEDAITĖ, RŪTA PIPIRAITĖ, KAMILĖ ČELKAUSKAITĖ, ADRIJA LISAUSKĖ, DELVINAS NAVIKAS, MARTYNAS MIŠKELIŪNAS. Mokytoja RASYTĖ GAIDIENĖ.