Mokome ir mokomės

Mokslo metus Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos mokytojai baigė besimokydami kartu su dvejus metus lydėjusiu „Lyderių laikas 3“ projektu ir jo paskutiniu renginiu, skirtu mokyklos bendruomenei „Mokinių konsultavimas ir atsakomybių pasidalinimas“. Su mumis buvo ir savo įžvalgomis dalinosi puikus lektorius Vygantas Kornejevas. Pagaliau gyvai ir nuoširdžiai gamtoje puikiu oru besimėgaudami galėjome bendrauti, diskutuoti reflektuoti apie tai ką nuveikėme ir kaip gyvensime toliau? Ačiū visiems prisidėjusiems prie veiklų, nuoširdžiai dėkojame projekto „Lyderių laikas 3“ ir Švietimo skyriaus komandoms!