Lietuva skaito!

Štai kokius komentarus po susitikimo parašė septintokai:

„Buvo įdomu, sužinojau kaip išsirinkti man patinkančią knygą.“

„Buvo labai įdomu paklausyti rašytojos nuomonės, ir pasakojimo apie tai, kodėl kai kurios knygos nepatraukia mano dėmesio.“

„Susitikimas buvo įdomus, sužinojau kaip išsirinkti savo mėgstamą knygą.“

„Per susitikimą sužinojau, kodėl ne visada man patinka knygos ir kaip išsirinkti knygą, kad ji man patiktų.“

Dalis 6a ir 6c klasės mokinių dalyvavo spaustuvės „Petro ofsetas“ virtualioje pamokoje Trumpa knygos istorijos raida, knygos gamyba bei šiuolaikinė knyga“.

Mokinių atsiliepimai apie pamoką:

„Buvo daug informacijos apie knygas ir jų gamybą. Tikrai labai įdomiai pasakojo.“

„Man labai patiko, sužinojau, kaip gimsta knygos ir daug įdomios informacijos apie knygas.“

„Labai informatyvi ir įdomi pamoka.“

„Buvo labai  įdomu sužinoti, kaip daro knygas ir kada knygos atsirado, man labai patiko klausyti.“

„Ačiū, kad pasiūlėte dalyvauti tokiame renginyje. Labai patiko, pasakojo tikrai įdomiai.“

Tai buvo puikiausia mėnesį laiko trunkanti šventė knygos mylėtojams! Su įdomiausiais susitikimais, kūrybinėmis dirbtuvėmis, puikiausiais patarimais, daugybe perskaitytų knygų ištraukų, pažintimis su knygų autoriais.