Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiada

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras jau antrus metus organizuoja etninės kultūros olimpiadą. Olimpiados tikslas - ugdyti brandžią, visapusiškai išprususią, tautiškai ir pilietiškai susivokusią asmenybę, gebančią puoselėti, išreikšti ir perduoti kitiems prigimtines (etnines) ir pasaulio kultūrų vertybes.

Gruodžio 3 dieną Niūronyse vyko olimpiados rajoninis etapas, kuriame dalyvavo Antano Vienuolio progimnazijos komanda. Džiugu, kad yra kuo džiaugtis ir didžiuotis - 8b klasės mokinė Eglė Pipiraitė pelnė I - ąją, o septintokė Ugnė Šimkaitytė II - ąją vietą. Merginos puikiai atsakė į testo klausimus apie lietuvių kalendorines šventes ir sužavėjo komisiją savo etninės kultūros raiška. Eglė pasakojo apie pomėgį austi, o Ugnė atliko tradicinę Advento dainą. Sveikiname merginas ir linkime sėkmės regioniniame etape.

Mokytoja Audra Steponavičiūtė