A- A A+

Bendruomenės diena

Mokykla – ne tik ugdymo įstaiga, bet ir mokinių, mokytojų bei tėvų antri namai, kuriuose jauku ir saugu. Spalio 9-ąją Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos bendruomenė, susirinko į ,,Bendruomenės dieną“. Džiugu, kad noras kurti, puošti progimnaziją subūrė tiek daug šeimų, nepabūgusių apniukusio oro. Bendras darbas, puiki nuotaika visus suvienijo. Kūrėme mini projektą ,,Stebuklingas miškas“, labirintą iš akmenų, lauko žaidimus ir muzikos instrumentus iš natūralių medžiagų, statėme vabzdžių viešbutį, sodinome medelius. Vaikai dirbo kartu, o pavargusių laukė policijos draugas Amsis, įvairūs žaidimai, piešimas ant akmenukų. Po darbų visi vaišinosi plovu ir žolelių arbata. Nuoširdžiai visiems dėkojame. Kartu mes galime sukurti neįtikėtinai daug. Tikimės tęsti gražią tradiciją.