">
Sveikiname su naujais mokslo metais! Visiems linkime sėkmės!
©Antano Vienuolio progimnazija
2015 www.avienuolis.anyksciai.lm.lt
Puslapis atnaujintas 2015-09-10
Pamoka
Laikas
1
8.00–8.45
2
8.55–9.40
3
9.50–10.35
4
10.55–11.40
5
12.00–12.45
6
12.55–13.40
7
13.50–14.35
Pamokų laikas2014-2015 m.m. >> 1  2  3  4
2013- 2014m.m. >> 1  2
Knygos šventė „Daug kultūrų, vienas pasakojimas“

      Balandžio 2-ąją, Hanso Christiano Anderseno gimimo dieną, švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena. Kasmet vis kitos šalies Tarptautinės vaikų knygos tarybos (IBBY) skyrius kuria Tarptautinės vaikų knygos dienos plakatą ir kreipimąsi į skaitytojus. 2015 m. plakatą ir kreipimąsi kūrė Jungtinių Arabų Emyratų IBBY skyrius. Kreipimosi autorė yra skyriaus pirmininkė Marwa Obaid Rashid Al Aqroubi, o plakatą sukūrė iliustruotoja Nasim Abaeian. Plačiau skaitykite čiaBendruomenės diena Antano Vienuolio progimnazijoje

    Gegužės 1 d. Antano Vienuolio progimnazija sukvietė savo mokyklos mokinius, mokytojus ir tėvelius į Bendruomenės šventę "Kartu mes galime daugiau". Nuo 10 valandos ryto iki pietų mokykloje netilo šventinis šurmulys. Šventė prasidėjo koncertu, kurio metu mokiniai pasveikino susirinkusias mamytes su artėjančia Motinos diena, buvo pagerbti patys geriausi mokyklos mokiniai. Gabrielius Keibas, Miglė Gindrėnaitė ir Vainius Kalinauskas pasiekė labai gerų rezultatų ne tik mokydamiesi, bet ir dalyvaudami įvairiuose konkursuose ir olimpiadose. Jiems  įteikta A. Bulotos premija. Visus susirinkusius pasveikino progimnazijos Direktorės pavaduotojas Egidijus Šilaika ir garbingi šventės svečiai - Seimo narys Sergejus Jovaiša ir vicemeras Sigutis Obelevičius. Po koncerto šventė tęsėsi mokyklos stadione. Linksmose estafetėse savo vikrumą, o traukdami virvę ir  ištvermę išbandė ne tik mokiniai, bet ir tėveliai bei mokytojai. O patys mažiausieji, būsimieji progimnazijos mokiniai, savo piešinukais išpuošė mokyklos takelius. Pradinukai mielai rinkosi piešimą ant molbertų. Šventės pabaigoje visi vaišinosi kareiviška koše.UTENOS APKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO ANYKŠČIŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATO INFORMACIJA MOKSLEIVIAMS IR JŲ TĖVELIAMS DĖL DRAUDIMO ASMENIMS IKI 18 METŲ RŪKYTI (VARTOTI) TABAKO GAMINIUS AR JŲ TURĖTI

    Nuo š.m. gegužės 1 d. nustatyta administracinė atsakomybė už šį pažeidimą. Kodekse įtvirtinama, kad nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymas (vartojimas) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimas užtrauks baudą nuo 14 iki 28 eurų su tabako gaminių ar susijusių gaminių konfiskavimu. Bauda už jaunesnių kaip 16 metų asmenų nusižengimą bus skiriama tėvams arba globėjams (rūpintojams). Už pakartotinius nusižengimus bauda sieks nuo 28 iki 86 eurų su tabako gaminių ar susijusių gaminių konfiskavimu.
Plačiau skaitykite čia
Darbo inspektoriai pradeda jaunimo vasaros konsultacijas Jaunimo darbo centruose
2015-05-05
                   Pranešimas žiniasklaidai                  
   
    Artėjant vasarai vaikai ir paaugliai vis aktyviau ieškosi sezoninių darbų; tokie papildomi laikini darbuotojai aktualūs tampa ir kai kurių veiklos sričių įmonėms.
    Tačiau tam, kad pirmasis darbas nepaliktų nusivylimo ar nuoskaudų, jaunajam darbuotojui reikia žinoti ir savo teises, ir savo pareigas. Todėl jau šią savaitę Valstybinė darbo inspekcija (VDI), bendradarbiaudama su Lietuvos darbo biržos Jaunimo darbo centrais, pradeda jaunimo vasaros konsultacijas.
   Plačiau skaitykite čia . Konsultacijų grafikas. JAUNIEMS ASMENIMS: KAD VASARĄ DIRBTI BUTU SMAGU, SAUGU, NAUDINGA

Antano Vienuolio progimnazijos komanda - matematinių 7-ųjų klasių varžytuvių nugalėtoja

2015-05-20

    Šių metų gegužės 20 d. Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje vyko rajono matematinės 7-ųjų klasių  varžytuvės. Mūsų mokyklą varžytuvėse atstovavo 7a klasės mokiniai: Joris Gurskus, Arnoldas Keibas, Gytis Širvinskas, Gabrielius Keibas,  ir Gytis Širvinskas.  7a klasės komanda varžytuvėse surinko daugiausiai taškų ir tapo nugalėtoja. Komandos kapitonas Gabrielius Keibas taip pat nugalėjo ir komandų kapitonų konkurse.  Varžytuvių nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštu ir saldžiu prizu. Sveikiname   varžytuvių nugalėtojus.
Matematikos mokytoja Violeta RaugalienėRugsėjo 1-osios šventė Antano Vienuolio progimnazijoje

    Rugsėjo 1-osios - Mokslo ir žinių dienos šventė  prasidės rugsėjo 1 dieną (antradienį) 9.00 val. mokyklos vidiniame kiemelyje. Maloniai laukiame visų: mažųjų pirmokėlių, naujų ir  jau esamų mokyklos mokinių, visų mokinių tėvelių.
Kažkas pabeldė į duris,
Kažkas miegot neleidžia…
Atmerkęs nuostaboj akis
Matai Rugsėjo veidą.
Pasipuošė ruduo fraku
Ir įmetė pro langą
Rugsėjo astrų sulytų,
Ištiesęs savo ranką.
Atėjo šventė į namus,
Pakvipo viskas knygom.
Rugsėjis su Tavim perpus
Užsiėmė dalybom.
Dalino rudenio lapus-
lapus baltųjų knygų.
Pavertęs rašalą lietum
Lydės Tave mokyklon.