">
J.Biliūno g., 31, Anykščiai. tel, faks.: 8-381-50860, el.paštas: avg.anyksciai@gmail.com
Sveikiname su naujais mokslo metais! Visiems linkime sėkmės!
©Antano Vienuolio progimnazija
2015 www.avienuolis.anyksciai.lm.lt
Puslapis atnaujintas 2015-09-10
Pamoka
Laikas
1
8.00–8.45
2
8.55–9.40
3
9.50–10.35
4
10.55–11.40
5
12.00–12.45
6
12.55–13.40
7
13.50–14.35
Pamokų laikasPradinukai sportuoja
2015-01-09  
   

    Penktadienį (sausio 9 d.) smagiai sportavo pradinukai. Trečiokai labai atkakliai rungėsi tarpklasinėse kvadrato varžybose. Energijos netrūko nei žaidėjams, nei sirgaliams. Nugalėjo stipriausieji - 3b klasės komanda. Na, o kitų klasių mokiniai džiaugėsi sniegu stadione. Mažieji pirmokai, lipdydami aukštesnius už save besmegenius,  sulaukė netikėtos pagalbos.
Kūno kultūros mokytoja S.KvietkauskienėKviečiame Jūsų mokymo įstaigos 1-12 klasių mokinius ir jų mokytojus dalyvauti edukaciniuose mokomųjų dalykų konkursuose „Olympis 2015“.
Plačiau skaitykite čia


Rajono pradinių klasių mokinių konferencija

    Vasario  17 d. Anykščių Antano Vienuolio progimnazijoje susirinko aktyviausi rajono pradinukai ir mokytojai. Čia jų laukė svetingai nusiteikę šeimininkai, pakvietę į rajono pradinių klasių mokinių konferenciją "Mano gimtasis kraštas", skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Konferencijos dalyvius pasveikino Antano Vienuolio progimnazijos direktorės pavaduotojas Egidijus Šilaika. 44 jauniausieji rajono mokiniai iš Viešintų, Debeikių, Traupio, Kavarsko ir Anykščių mokyklų konferencijoje pristatė 23 pačių paruoštus informacinius pranešimus, stendus, filmukus apie žymias Anykščių krašto vietas, įdomius žmones, interviu su senoliais apie krašto praeitį, tautosaką. Anykščių švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Nila Mėlynienė ne tik pasidžiaugė įdomiais mokinių pranešimais, bet ir paklausinėjo, ką naujo išgirdo ir sužinojo į draugišką būrį susirinkę mokinukai. Renginio pabaigoje visi konferencijoje dalyvavę mokiniai ir jiems padėjusios pasiruošti mokytojos buvo apdovanoti Anykščių švietimo skyriaus padėkomis.

Ir Lietuvai, ir šeimai,  ir man

    Į akciją "Lietuvai ir man"  įsitraukė visa Antano Vienuolio progimnazijos bendruomenė. Dalyvauti buvo verta - daugiausia draugystės apyrankių nupynusiems moksleiviams pažadėta kelionė į Vilnių, į Nacionalinę dailės galeriją, kur ant specialiai pagamintų Gediminaičių stulpų akcijos dalyviai  jau rišo savo trispalves apyrankes. Prasidėjo rimtas darbas. Maži mokinukai ir dideli mokiniai,  mokytojos ir virėjos, mamos ir tėčiai, močiutės ir seneliai, sesės ir broliai, draugai ir bičiuliai atsiliepė į akcijos kvietimą pinti, rišti, megzti ar nerti trispalves apyrankes ir jas dovanoti Lietuvai. Geriausių pynėjų rekordai nustebino - moksleiviai atnešė net po kelis šimtus  įvairiai nupintų apyrankių. Aktyviausi moksleiviai buvo apdovanoti direktorės padėkomis ir saldainiais. Kovo 6 d. progimnazijos delegacija nuvyko į baigiamąjį akcijos renginį ir užrišo apyrankes ant simbolinių Gediminaičių stulpų. Tačiau kelionė tuo nesibaigė. Aktyviausieji mokykloje organizuotos akcijos dalyviai dar aplankė Lietuvos Respublikos Seimą. Mokinukams didelį įspūdį paliko Kovo 11 - osios ir Konstitucijos salės. Jie  nepraleido galimybės nusifotografuoti Seimo Pirmininkės tribūnoje, pasigėrėjo puošniais vitražais ir užsienio delegacijų dovanų kolekcijomis. Į namus grįžo pavargę, tačiau puikios nuotaikos ir pilni naujų įspūdžių.


Kaziuko mugė

    Kovo šeštą dieną mano mokykloje vyko Kaziuko mugė.
    Susirinko pilna aktų salė pradinukų ir vyresnių draugų. Grojo muzika, už lango švietė saulė. Visi mugės dalyviai dalinosi linksma pavasarine nuotaika. Ko tik mugėje nebuvo! Ir sapnų gaudyklių, pyragų, įvairių rankdarbių, gėlių ir cukraus vatos. Man ji buvo pati skaniausia.
    Pašurmuliavę ir linksmi grįžome namo laukti kitos Kaziuko mugės.
Gabrielė Zavišaitė, 4b klasės mokinė


Istorijos pamoka su Kino karavanu

    Kovo 4 dieną  L. ir S. Didžiulių bibliotekoje viešėjo Kino karavanas, atvežęs parodyti filmą "Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo". Filmo aprašymas intrigavo : "Ar gali būti, kad vienas žmogus nulėmė visus svarbiausius XX a. įvykius? Ir kad tas žmogus - senukas, kuris savo 100 metų jubiliejaus proga tiesiog dingo, nusprendęs leistis į paskutinį nuotykį gyvenime?" Progimnazijos šeštokai nutarė, kad tai puiki proga ekrane pamatyti tai, apie ką jie mokosi istorijos pamokose ir tikrai nepasigailėjo - jų laukė ne tik filmas, bet ir garuojanti kakava bei prizai. Ačiū bibliotekai, pakvietusiais į šį renginį! Tikimės, kad ir ateityje smagiai bendradarbiausime.

Žemės diena

    Kovo 19 d. Žemės diena buvo paminėta Anykščių Antano Vienuolio progimnazijoje. Ją organizavo:   " Jaunųjų gamtos bičiulių", " Kompiuterinio dizaino"  būreliai , geografijos ir biologijos mokytojai. Mokiniams pristatymą apie Žemės dieną paruošė " Jaunųjų gamtos bičiulių būrelis".Visiems labai patiko kompiuteriniai piešiniai , skirti Žemės dienai. Su Žemės diena visus renginio dalyvius pasveikino progimnazijos direktorės pavaduotojas Egidijus Šilaika. 5-6 klasių mokinių komandos dalyvavo " protų mūšyje". Nugalėjo 6b klasės mokinių komanda. Gražiausią atviruką, skirtą Žemės dienai, nupiešė 5c klasės mokinių  komanda. Visus labai nustebino biologijos mokytojos A. Biliūnienės inkilų kolekcija. Po renginio progimnazijos teritorijoje buvo iškabinti 3 inkilai paukščiams. Mokiniai, lankantys technologijų būrelį,  sukalė daugiau kaip 30 inkilų. Visi jie iškeliavo į Anykščių regioninio parko miškus. Tikimės , kad bus jauku girių giesmininkams mūsų naujai pastatytuose namuose.
D. Keibienė