Prisiminus Bendruomenės dieną

Tęsiame tradiciją: spalio 1 d. Anykščių Antano Vienuolio progimnazijoje – Bendruomenės diena. Dirbome, bendravome, sportavome, džiaugėmės nugalėtojais ir kartu vakarieniavome. Buvo daug prizų ir siurprizų...Progimnazijos teritorijoje buvo sukurtas Basų kojų EKO takas, įrengtos Gamtos ir Sveikatingumo stotelės, vyko sportinės varžybos, išmokome naujų aktyvių žaidimų. NUOŠIRDŽIAI VISIEMS DĖKOJAME už dalyvavimą ir paramą. Bendras darbas, komandinis sportas, puiki nuotaika visus suvienijo Pajutome bendruomeniškumo jausmą...

Veiklos finansuojamos projektų: „OPA-PA – orientuoti, pilietiški, atsakingi, padedantys“ ir „Sportuok, atrask, bendrauk” (SAB) lėšomis pagal Anykščių rajono savivaldybės 2021–2023 metų strateginio veiklos plano programas.