2020-2022 m. Anykščių Antano Vienuolio progimnazija vykdys Erasmus+KA2 strateginių partnerysčių projektą „Gyvename atskirai, mokomės kartu: Mes – Europiečiai 2.0 /Living apart, learning together: We Europeans 2.0". Projektą finansuoja Europos Komisija Erasmus+ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Dalyvauja:

Lavoor Morelberg, Nyderlandai (koordinatoriai)

6th Primary School of Geraka, Graikija (partneriai)
Anykščių Antano Vienuolio progimnazija, Lietuva (partneriai)

CEIP VIRGEN DE LAS CANDELAS, Ispanija (partneriai)

Agrupamento de Escolas Henriques Nogueira, Portugalija (partneriai)

Istituto Comprensivo Via Emilio Macro, Italija (partneriai)

Projekto tikslas – per mobilumo vizitus skatinti mokinių toleranciją, kitų šalių papročių, kultūros, gyvenimo būdo pažinimą ir pagarbą,  bendrystės bei dialogo paiešką. Projekto metu mokiniai mokysis saugiai naudotis internetu, socialiniais tinklais. Pagrindinės projekto temos – „Rytdienos pilietis“, „Kaip gabiems vaikams ugdyti savo gebėjimus“, „Mokymasis už mokyklos ribų“, „Ekologinis ugdymas: perdirbk ir panaudok dar kartą“, „Pagrindiniai informacinių technologijų ir medijų įgūdžiai mokinių ugdyme“.

Projektas skirtas 10 – 13 metų vaikams

Sudaryta progimnazijos koordinacinė grupė projekto veikloms koordinuoti ir vykdyti:

• Jolanta Bakšienė
  • Asta Oznanskienė,
  • Audra Steponavičiūtė,
  • Jurgita Blažienė,
  • Diana Kiselienė,
  • Skaidrutė Kvietkauskienė,
  • Julija Tuskenienė,
  • Kristina Satkevičienė.

Planuojami vizitai į projekto partnerių šalis  bei projekto dalyvių priėmimas Lietuvoje dėl Covid-19 yra nukelti į 2021 m. rudenį, o projekto laikas pratęstas iki 2023 m.

projekto