">
Sveikiname su naujais mokslo metais! Visiems linkime sėkmės!
©Antano Vienuolio progimnazija
2015 www.avienuolis.anyksciai.lm.lt
Puslapis atnaujintas 2015-09-10
Pamoka
Laikas
1
8.00–8.45
2
8.55–9.40
3
9.50–10.35
4
10.55–11.40
5
12.00–12.45
6
12.55–13.40
7
13.50–14.35
Pamokų laikas


2014-2015 m.m. >> 1  2
2013- 2014m.m. >> 1  2
Visiems mokiniams linkime sėkmingų mokslo metų!
Rugsėjo 1-osios šventės nuotraukų galerija
Vaikų edukacinė stovykla "Žalioji energetika"
KALNŲ TYRINĖTOJAI


  Jaunimas - mūsų visuomenės ateitis, dėl to būtina skatinti jaunus žmones pažinti inovatyvius, atsinaujinančios energijos šaltinius, kurie padeda tausoti gamtą, ir mokyti juos panaudoti per švietėjišką veiklą. UAB "Renerga", priklausančios koncernui "Achemos grupė", iniciatyva jau dvyliktą kartą surengta moksleivių vasaros stovykla.
Birželio 15-19 dienomis, Slovakijos Tatruose vykusios stovyklos tema - "Kalnų tyrinėtojai". Šios vasaros stovyklos tikslas -skatinti moksleivius atrasti, kurti ir tobulinti alternatyvios, atsinaujinančios energijos šaltinius kalnų teritorijoje, praktiškai supažindinti su "šiltnamio efektu", jo neigiamos įtakos mažinimo galimybėmis ir priemonėmis bei ugdyti jaunimo savimonę kalnų gyvūnijos ir augmenijos apsaugos klausimais. Plačiau skaitykite čia

Rugsėjo 1-osios šventės  galerija Andriaus Falkausko facebook profilyje
Tamo piniginės vartotojo vadovas

Kaip aktyvuoti e piniginę?

Rudens gėrybių paroda
„Vaisiai ir daržovės - sveikata"
Mokytojų dieną pamokas vedė jaunieji mokytojai!
Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas dėl vienos dienos vienam mokiniui nemokamam maitinimui skiriamų lėšų, skirtų įsigyti maisto produktus, dydžio nustatymo .
2014 m. spalio 20 d. Nr.1-AĮ-692

„Jaunųjų gamtos bičiulių“ būrelio veikla
Helovynas progimnazijoje

    Spalio 24 dieną mūsų mokykla tapo "vaiduoklynu".  Ant fojė sienų, lubų,  net ant  budėtojos stalo pritūpė daugybė šikšnosparnių. Palubėje skraidžiojo balti vaiduokliai, o aktų salę okupavo dideli ir maži, linksmai išsišiepę ir piktai susiraukę  moliūgai. Pritemdytoje salėje jie švietė visus kviesdami į šventę. Pradinukai į Helovyno šventę rinkosi tuojau po pamokų, o vyresniųjų klasių mokiniai susirinko į šventę vakare. Nuo ankstyvo ryto mokykloje veikė, pačių mokinių iniciatyva atidaryta, šventei skirta, kavinė.  Joje buvo galima nusipirkti įvairiausių linksmų Helovyno gardėsių . Visi į šventę atėjo  pasipuošę "helovyniškai", o kas pamiršo savo Helovyno kaukes namuose, galėjo pasinaudoti šalia salės dirbančių makijažo specialisčių paslaugomis. Jos taip šauniai piešė ant veidų, kad nebereikėjo nei specialių apdarų. Patys įspūdingiausi personažai buvo apdovanoti. Šventėje netrūko ir linksmų rungčių, kurių nugalėtojai gavo tikrai labai "helovyniškus" prizus. Na, o kokia gi šventė be diskotekos? Tad šoko visi, kas tik netingėjo!
Kamilė Kvietkauskaitė, Greta Prusevičiūtė (8b klasė)
Progimnazijos mokinių ir jų tėvelių dėmesiui
2014 m. lapkričio 21 d.

    Skelbiamas mokytojų konsultacijų, skirtų mokinių žinių gilinimui ir spragų šalinimui, grafikas. Kviečiame moksleivius ateiti į konsultacijas.
    Konsultacijų metu mokiniai gali:
Progimnazijos administracija
PASAULINEI AIDS DIENAI - PROTMŪŠIS "AIDS:GERIAU ŽINOTI"

    Nuo 1988 m. pasaulyje gruodžio 1-oji diena minima kaip Pasaulinė AIDS diena. Kasmet šią dieną visuomenė daug kalba apie šią , kol kas mirtiną ligą bei jos sukėlėją Šią dieną mokomės suprasti ir būti tolerantiškais su tais, kurie serga šia liga arba yra ŽIV infekuoti. Šių metų Pasaulinė AIDS diena orientuota į jaunus žmones. Lietuvos užkrečiamų ligų ir AIDS centras pakvietė Lietuvos moksleivius prisijungti ir dalyvauti protmūšyje "AIDS: geriau žinoti". Plačiau skaitykite čia
   

Emiliukai aplankė Prancūzų Institutą Vilniuje

    Gruodžio 4 d. Antano Vienuolio progimnazijos septintokai emiliukai aplankė Prancūzų Institutą Vilniuje. Išvykos metu mokiniai lankėsi instituto mediatekoje, buvo supažindinti su instituto veikla. Mokiniai turėjo galimybę pažiūrėti prancūzišką filmą „Le petit Nicolas“. Mediatekos darbuotoja Agnė aprodė prancūzų institutą ir šiuo metu ten veikiančią J.Statkevičiui prancūzo sukurtą papuošalų parodą. Taip pat pasinaudojome galimybe aplankyti prancūziškų kepinių krautuvėlę ir paragauti prancūziškų  „kroasanų“. Prancūzų kalbos knygynėlyje susipažinome su įvairiais leidiniais, žaidimais prancūzų kalba. Nepraleidome progos aplankyti Kalėdų eglės ir papramogauti...   
Prancūzų kalbos mokytoja J.Bimbienė


     Gruodžio 4-5 dienomis Molėtų rajone įvyko paskutinysis edukacinio projekto "Žalioji energetika" renginys - žiemos viktorina. Šių metų viktorinos tema - "Kalnų tyrinėtojai. Viktorinos tikslas - skatinti jaunimą mąstyti  inovatyviai ir domėtis alternatyvia, atsinaujinančia energetika,  kurią galima būtų pritaikyti aplinkosaugos srityje. Baigiamuosius projekto darbus pristatė vasaros stovyklos dalyviai - 5 - 12 klasių moksleiviai iš Anykščių ir Kretingos rajono mokyklų.  5-8 klasių moksleiviai pristatė tiriamuosius darbus temomis, atitinkančiomis projekto tikslą: klimato kaita - įtaka kalnams; pasaulio kalnų būklė ir ateities prognozės; planetos kalnų praeitis; kalnų resursų panaudojimas žmonijos labui; žmonių gyvenimas kalnuose - naudos ir grėsmės; geoterminė šiluma ir vulkanų veikla. 9-12 klasės moksleiviai rengė ir pristatė projektus-modelius tema "Alternatyvios, atsinaujinančios energijos šaltiniai kalnuose". Projekto dalyviai savo žinias tikrino proto mūšyje, kurio temos apėmė kalnų, atsinaujinančios energijos šaltinių bei atliekų rūšiavimo temas. Čia puikiai pasirodė mūsų mokyklos komanda, pasidalinusi pirmąja vieta su A.Baranausko mokyklos mokiniais. Gruodžio 5 dieną dalyvavome edukacinėje programoje - ekologiškų - kalėdinių žaisliukų gamyboje iš veltinio. Šių metų žiemos viktorinos 2 geriausi projektai pristatyti Lietuvos Respublikos energetikos ministerijai su tikslu publikuoti internetiniame tinklapyje.  Projekto internetinė svetainė: http://zaliojienergetika.com/          Projekto organizatorius:  UAB "Renerga", referentė Jurgita Broersen.

Mokytoja Skaidrė Kvietkauskienė

Žiemos viktorina "KALNŲ TYRINĖTOJAI"