Informacija mokinių tėveliams

Jeigu šeimoje yra ne tik priešmokyklinukų ir (ar) pirmokų, bet ir vaikų, kurie mokosi vyresnėse klasėse, norint kad būtų skirti nemokami pietūs arba parama mokinio reikmenimis, kreipiantis dėl socialinės paramos mokiniams, pildoma viena bendra Prašymo-paraiškos gauti socialinę paramą mokiniams SP-11 forma.

Forma galima gauti kreipiantis į mokyklos socialinę pedagogę, arba kreipiantis į Anykščių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus socialinio darbo organizatorę Kristiną Giliuvienę (Jablonskio g. 32, Anykščiai). Būtina išankstinė registracija tel. (8 381) 52 261. Taip pat formą gali užpildyti elektroniniu būdu per socialinės paramos informacinę sistemą www.spis.lt.

Mokinio reikmenims skiriama, jeigu vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų (toliau vadinama - vidutinės pajamos vienam asmeniui) per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (toliau - VRP) dydžio (187,5 Eur). Parama mokinio reikmenims įsigyti taip pat gali būti skiriami, jeigu vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės kaip 250 Eurų, atsižvelgiant į gyvenimo sąlygas šiais atvejais: ligos, nelaimingo atsitikimo, kai motina ar tėvas vieni augina vaiką (vaikus), kai šeima 3 ir daugiau vaikų ar bent vienas iš šeimos narių yra neįgalus.