2018 m. lapkričio 5-10 d. Erasmus+KA2 projekto „Mokykis išmaniai ateities šalyje“ partnerių vizitas mūsų mokykloje

Pirmieji Erasmus+KA2 projekto „Mokykis išmaniai ateities šalyje“ partneriai iš Prancūzijos Saou pradinės mokyklos Figuiere Vincent ir Guillerme Martine mūsų progimnazijoje. Šiandien prancūzų kalbos pamokos 5, 7 ir 8 klasių mokiniams kartu su svečiais prancūziškai. Rytoj į projekto veiklas įsijungia partneriai iš Estijos, Austrijos ir Olandijos. Sėkmingų ir prasmingų veiklų bei įspūdžių visą savaitę.

Anykščių Antano Vienuolio progimnazijoje vyksta intensyvios projekto Erasmus+ KA2 „Mokykis išmaniai ateities šalyje“ partnerių veiklos. Delegacijų iš Prancūzijos, Estijos, Austrijos ir Olandijos komandos jau pristatė savo šalis bei mokyklas, pasakojo apie švietimo sistemas. Po pietų kartu su kolegomis aplankėme turistinius objektus: Lajų taką, Puntuko akmenį. Ypač didelį įspūdį svečiams paliko duonos kepimo edukacinė programa Niūronių etnografinėje sodyboje. Dienos veiklos buvo užbaigtos interaktyviu žaidimu Actionbound.