Erasmus+ KA2 projekto „Mokykla ir šeima: partneriai tvariam švietimui“ susitikimas Ispanijoje

Erasmus+ KA2 projekto „Mokykla ir šeima: partneriai tvariam švietimui“ koordinacinės grupės susitikimas vyko lapkričio 20 - 23 dienomis Ceip Cervantes mokykloje Vila Realyje, Ispanijoje. Projekto partneriai iš Ispanijos surengė nuostabų sutikimą bei supažindino su savo mokykla. Šio susitikimo tikslas - susipažinti su Rumunijos, Ispanijos bei Lietuvos švietimo sistemomis bei švietimo situacija šalyse. Kiekviena mokykla pristatė savo gerosios patirties pavyzdžius, kaip dirbant su tėvais, įtraukiant bendruomenę pasiekti geresnių moksleivių mokymosi bei ugdymo rezultatų.

Susitikimo metu buvo suderintos tolimesnių susitikimų datos, aptartas vaikų ir šeimų įsitraukimo į projektą klausimas bei kiti svarbūs darbiniai reikalai. Sekantis susitikimas - Rumunija!