">
©Antano Vienuolio progimnazija
2015 www.avienuolis.anyksciai.lm.lt

Pamoka
Laikas
1
8.00–8.45
2
8.55–9.40
3
9.50–10.35
4
10.55–11.40
5
12.00–12.45
6
12.55–13.40
7
13.50–14.35
Pamokų laikasProgimnazijos facebook puslapis
INFORMACIJOS
nuo 2019-06-18

2019 m. birželio 18 d. (antradienį) 10 val. Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje vyks projekto „Lyderių laikas 3“ įžanginio modulio mokymai. Mokytojos Asta Laskauskienė, Audra Steponavičiūtė, Violeta Raugalienė, Audronė Jakniūnienė, Dalia Keibienė
2019 m. birželio 19 d. (trečiadienį) 9 val. vyks mokyklinių olimpiadų bei konkursų laimėtojų ir juos paruošusių mokytojų edukacinė kelionė į Rokiškio krašto muziejų.
2019 m. birželio 20 d. 11.00 val. Aktų salėje– Aštuntokų išleistuvės.
2019 m. birželio 20 d. (ketvirtadienį) 15 val. vyks atrankos pokalbis biologijos mokytojo pareigoms užimti.                                                                          
2019 m. birželio 25 d. 10.00  val. aktų salėje vyks MOKYTOJŲ TARYBOS posėdis. Direktorė Danutė Mažvylienė, direktoriaus pavaduotojas ugdymui Egidijus Šilaika
Iki 2019 m. birželio 26 d. atsiskaitome (TAMO dienynas, savianalizės anketa, mokinių asmens bylos, patyčių prevencijos registracijos lapai):
1-4 klasės – pavaduotojui ugdymui Egidijui Šilaikai;
5-8 klasės – direktorei Danutei Mažvylienei.
2019 m. rugpjūčio 28 d. (trečiadienį) 10 val. aktų salėje vyks mokymai „Žodinė savigyda“.  4 val. mokymus veda mokymų treneris V.Chmielevski.


                                      nuo 2019 m. sausio >>   1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12
nuo 2018 m. rugsėjo >>   1   2   3    4   5    6    7   8   9   10   11   12
nuo  2018 m. sausio >>    1   2    3    4   5  6   7  8   9    10   11    12    13
SVEIKINAME

1.    Lietuvos Nacionalinio kultūros centro II laipsnio DIPLOMAS progimnazijos jaunučių chorui už dalyvavimą VI Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalyje - konkurse „Mes Lietuvos vaikai“ .
2.    Klaipėdos miesto chorinės bendrijos AUKURAS PADĖKA progimnazijos jaunučių chorui, vadovei Vilei Mikučionytei už dalyvavimą VI Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalyje - konkurse „Mes Lietuvos vaikai“.
3.    Šilalės rajono savivaldybės mero PADĖKA progimnazijos moksleiviams, ir mokytojai Danguolei Rimavičienei už dalyvavimą respublikiniame projekte „Literatūrinė Lietuva“ (2018-2019 m.).
4.    Vytauto Didžiojo universiteto PAŽYMĖJIMAS 8a kl. mokinės Gabijos Žygelytės sukurtas filmukas laimėjo I vietą. Dalyvavo VDU Užsienio kalbų, literatūros ir vertinimo studijų katedros 2019 m. kovo-balandžio  mėn. organizuotame mokinių video darbų konkurse „Vokiečių kalba ir kultūra Lietuvoje - apsidairyk 360“.
5.    Vytauto Didžiojo universiteto PAŽYMĖJIMAS 8a kl. mokinės Luknės Gurskutės sukurtas filmukas laimėjo I vietą. Dalyvavo VDU Užsienio kalbų, literatūros ir vertinimo studijų katedros 2019 m. kovo-balandžio  mėn. organizuotame mokinių video darbų konkurse „Vokiečių kalba ir kultūra Lietuvoje - apsidairyk 360“.
6.    Lietuvos kartografų draugijos PAŽYMĖJIMAS Mildai Bulotaitei dalyvavo 2019 m. tarptautiniame B. Petchenik vardo vaikų žemėlapių konkurse ir pateikė puikiai įvertintą darbą. Mokytoja Skaidrutė Kvietkauskienė.
7.    Lietuvos kartografų draugijos PAŽYMĖJIMAS Ugnei Taurelytei dalyvavo 2019 m. tarptautiniame B. Petchenik vardo vaikų žemėlapių konkurse ir pateikė puikiai įvertintą darbą. Mokytoja Skaidrutė Kvietkauskienė.
8.    Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos DIPLOMAS komandai „@VIENUOLIS“ informacinių technologijų konkurse - viktorinoje „@“ laimėjusiai I vietą.Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos 5-8 klasių mokinių ugdymo organizavimo 2019 m. birželio 3-21 d. tvarkaraštis


Erasmus+K2 projekto „Mokykis išmaniai ateities šalyje“
mokytojų vizitas Austrijoje
2019-06-16


Birželio 11-15 dienomis vyko Erasmus+K2 projekto „Mokykis išmaniai ateities šalyje“ mokytojų vizitas Austrijoje. Į Austrijos Gutenberg  Stenzengreith pradinę mokyklą išvyko projekto koordinatorė Asta Laskauskienė ir mokytojos Audronė Jakniūnienė, Violeta Raugalienė, Kristina Satkevičienė. Pirmąją projekto dieną kartu su projekto partneriais iš Olandijos, Prancūzijos, Estijos vedėme pamokas 1-4 klasėse. Pamokų metu pristatėme Anykščius, Lietuvą, su austrų mokiniais žaidėme lietuvių liaudies žaidimus. Pradinukams teko  dėlioti mūsų sukurtas dėliones su Lietuva, drugelius su Lietuvos vėliavos spalvomis, kurti plakatus. Vizito metu mes stebėjome pamokas, dalyvavome mokinių integruotų veiklų dienoje, susipažinome su šalies švietimo sistema bei numatėme tolimesnes projekto vykdymo gaires.
Asta Laskauskienė
Norime pasidžiaugti
2019-06-16
Norime pasidžiaugti, kad mūsų rengtas ERASMUS+  bendrojo ugdymo švietimo darbuotojų mobilumo projektas „Inovatyvus mokymas (is) taikant  modelį „SMART“ pedagogų skaitmeninių kompetencijų ir mokinių pasiekimų gerinimui“ gavo  15 576 eurų dotaciją. Projektas prasidės rugsėjo 1 dieną ir truks 14 mėnesių. Projekto iniciatyvinė grupė - progimnazijos direktorė Danutė Mažvylienė, matematikos ir informacinių technologijų mokytojos Violeta Raugalienė ir Jurgita Blažienė, anglų kalbos mokytojos Kristina Satkevičienė ir Raimonda Narbutienė.Gedulo ir vilties dienos paminėjimas
2019-06-14

Tarptautinė komisija, kaip ir kasmet, inicijuoja Birželio 14 – tosios - Gedulo ir vilties dienos paminėjimą Lietuvos mokyklose. Šią dieną prisimenami 1941 m. birželio 14 d. prasidėję Lietuvos gyventojų trėmimai, kai per vieną savaitę, iš Lietuvos buvo ištremta apie 17 500 žmonių, iš kurių 5 060 buvo vaikai iki šešiolikos metų amžiaus.
Šiemet Tarptautinė komisija Lietuvos mokykloms siūlė organizuoti renginius tema „Tremties vaikų žaislai“. Mūsų mokyklos moksleiviams buvo organizuotos dirbtuvėlės, kuriose jie savo rankomis gamino žaislus.


Netradicinės veiklos
2019-06-14

Kai lauke tvyro alinantis karštis, surasti įdomios ir netradicinės veiklos nėra paprasta. Laimei šįkart padėjo A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus. Anykščių Antano Vienuolio Progimnazija penktų - aštuntų klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Ko moko A.Vienuolio legendos“. Kuo legendos apie gilią senovę yra svarbios šiuolaikiniam jaunam žmogui? Šioje edukacinėje programoje mokiniai protu ir jausmais susipažino su legendų žanru ir su rašytojo Antano Vienuolio sukurtais kūriniais. Susipažinę su pagrindinėmis romantizmo epochos idėjinėmis nuostatomis, leidosi į rūsį, kur patyrė „Užkeiktųjų vienuolių“ mistiką. Paslaptingoje, nuo kasdienybės atribotoje erdvėje, profesionali pasakotoja ekspresyviai vedžiojo rašytojo vaizduotės labirintais, kartkartėmis priartindama praeitį prie šiandieninio moksleivio gyvenimo. Taip klausytojai galėjo ne tik sužinoti, bet ir patirti pasakojamos legendos įtaigą ir emocijų jėgą. Išklausę pasakojimą, mokiniai dirbo grupėmis ir bandė išsiaiškinti, koks šių laikų žmogus galėtų būti laikomas legenda. Praleidę geras porą valandų žaliajame namelyje, mokiniai „užskaitė“ dieną tvirtu: „TAIP, PATIKO“.

Išvyka į Šiaulius
2019-06-12

Birželio 12 –ąją, nors lauke tvieskė 32 C karštis, Antano Vienuolio progimnazijos šeštokams edukaciniai užsiėmimai vyko Šiaulių „Aušros“ muziejuje. Ekspozicijoje „Dviratis technologijų pasaulyje“ moksleiviai susipažino su dviračio raida nuo jo išradimo iki šių dienų. Pamatę, kaip atrodė pirmoji „bėgiojanti mašina“, mokiniai susidomėję apžiūrėjo pačius seniausius, dar XX -ojo a. pradžioje Lietuvoje pagamintus dviračius, taip pat buvo įdomu išgirsti dviratininkų, savo žygiais garsinusių Lietuvos vardą pasaulyje, kelionių istorijas, pamatyti jų dviračius.
Patrauklus ir turiningas gido pasakojimas archeologijos ekspozicijoje, pamatyti eksponatai, įgytos žinios ir atlikti archeologiniai kasinėjimai, radinių tvarkymas pagal visas archeologijos mokslo taisykles mokiniams atskleidė praėjusio tūkstantmečio vaizdą, leido patirti archeologo darbo įdomumą. Chaimo Frenkelio viloje vykusioje edukacijoje mokiniai pasigamino apyrankes iš spalvotų odos juostelių ir pasimokę naujo amato laimingi grįžo namo.


Netradicinio ugdymo dieną šeštokai dovanoja namelius mokyklos kiemo gyventojoms - gražuolėms voverėms
2019-06-12
Vizitas į baigiamąjį tarptautinio  projekto Erasmus +KA2 „Mokyklos ir tėvų partnerystė tvariam švietimui“ renginį
2019-06-07

Birželio 4-6 dienomis  Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos direktorė Danutė Mažvylienė ir mokytojos Audra Steponavičiūtė, Asta Oznanskienė  dalyvavo baigiamajame tarptautinio  projekto Erasmus +KA2 „Mokyklos ir tėvų partnerystė tvariam švietimui“ renginyje, kuris vyko Rumunijoje, Fienni miesto Diaconu Coresi mokykloje. Be jau minėtų mokyklų dalyvavo ir projekto koordinatoriai iš Ispanijos Villareal Ceip Cervantes mokyklos. Vizito metu dalyviai analizavo projekto sėkmes ir iššūkius, aptarė visas vykdomas ir jau įvykdytas veiklas, patirtis, kurias progimnazija perėmė iš užsienio kolegų. Mokytojai išbandė Rumunijos mokykloje taikomus aktyviuosius metodus klasių valandėlėse ir tėvų susirinkimuose, vedamos pamokos su tėvais  pagalbininkais pagal Ispanijos mokyklos modelį. Užsienio kolegos žada perimti Antano Vienuolio progimnazijoje naudojamas keturšales sutartis, kurios leidžia pasidalinti mokytojų atsakomybe su mokiniais ir jų tėvais dėl mokymosi rezultatų. Iškilmingas projekto įvertinimas ir sklaida Fienni  mokyklos tėvams bei miesto bendruomenei vyko Kultūros centre. Visi Tarptautinio partnerių susitikimo dalyviai pasakojo, ko išmoko vieni iš kitų, kad tėvai aktyviau dalyvautų mokyklos gyvenime. Patirtimi pasidalino ir tėveliai, kurie savo šeimose apgyvendino vaikus iš projekto partnerių šalių. Apibendrindami projektą dalyviai padarė išvadą, kad  skirtingose šalyse gyvenantys paaugliai domisi vienodais dalykais, šeimos sprendžia panašius konfliktus, mokyklos ieško būdų ryšiui su tėvais stiprinti, o tėvai, kurie supranta savo įtakos vaikams svarbą, nori aktyviai ir naudingai dalyvauti mokyklos gyvenime.
Asta Oznanskienė


Pergalė konkurse „Vokiečių kalba ir kultūra Lietuvoje – apsidairyk 360°“
2019-06-14

DU Užsienio kalbų, literatūros ir vertimo studijų katedra kovo mėnesį kvietė moksleivius dalyvauti vaizdo darbų konkurse „Vokiečių kalba ir kultūra Lietuvoje – apsidairyk 360°“.
Konkurso tikslas – pagilinti mokinių žinias apie vokiečių kultūrą bei kalbą ir atkreipti dėmesį į jų apraiškas visoje Lietuvoje. 3 minučių trukmės filmukus komandose kūrę 8–12 klasių moksleiviai  užfiksavo įvairiausius vokiškumo pėdsakus. Šis konkursas puikiai atskleidė dalyvių kūrybiškumą, originalumą, žinias ir pastabumą.
Antano Vienuolio progimnazijos aštuntokės Luknė Gurskutė ir Gabija Žygelytė taip pat dalyvavo šiame konkurse ir jų sukurtas filmukas „Frühling auf Deutsch''  6–8 klasių konkursinėje kategorijoje laimėjo I-ą vietą. Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės.

Kodėl aš noriu mokytis šioje mokykloje?