">
©Antano Vienuolio progimnazija
2015 www.avienuolis.anyksciai.lm.lt

Pamoka
Laikas
1
8.00–8.45
2
8.55–9.40
3
9.50–10.35
4
10.55–11.40
5
12.00–12.45
6
12.55–13.40
7
13.50–14.35
Pamokų laikas



nuo 2019 m. rugsėjo >> 1   2   3   4   5   6  7
nuo 2019 m. sausio >>   1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13  14
nuo 2018 m. rugsėjo >>   1   2   3    4   5    6    7   8   9   10   11   12
nuo  2018 m. sausio >>    1   2    3    4   5  6   7  8   9    10   11    12    13

Informacijos
nuo 2019-10-20


2019 m. spalio 25 d. (penktadienį) -  Helovyno šventė:
3 pamoka ir ilgoji pertrauka (fojė) - veiks Helovyno kavinė ir mugė;
17 val. - diskoteka aktų salėje.
            Mokytojai Nijolė Šaltenytė, Valentinas Gudėnas
Iki 2019 m. spalio 27 d. 4a klasės mokiniai dalyvauja respublikiniame Olimpinio mėnesio projekte. Mokytoja Jolita Karosienė
2019 m. spalio 30 d. (trečiadienį) 8 val. edukacinė mokytojų ir pagalbos mokytojui specialistų išvyka į Vilnių, Antano Vienuolio progimnaziją „Kritinio mąstymo ugdymas mokykloje“.





Kodėl aš noriu mokytis šioje mokykloje?
Aktuali informacija tėvams

Dėl mokinio sveikatos pažymėjimo.                                Dėl formos   094/A paskirties pakeitimo
Dėl ligos praleistų pamokų pateisinimo tvarka                 Dėl ligos praleistų pamokų pateisinimo forma

Mokiniai, atvykstantys į mokyklą su dviračiais ir paspirtukais, riedlentėmis, juos palieka lauke, prie toms priemonėms skirtų tvirtinimo įrenginių. Už priemonių saugumą atsako mokiniai ir tėvai (pasirūpinti užraktu).







Vienuoliečiai pas vienuoliečius
2019-10-30

Tiek metų žinojo vieni apie kitus, bet vis nerado progos artimiau susipažinti. Pagaliau vėsoką spalio 30 - osios rytą gausus Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos mokytojų būrys pajudėjo Vilniaus link į viešnagę pas Vilniaus kolegas. Išvyką inicijavo abiejų mokyklų direktoriai Danutė Mažvylienė ir Kęstutis Subačius.
Nepaprastai nuoširdus ir šiltas vilniečių sutikimas iš karto atrakino nepažįstamumo spynas, užsimezgė pokalbiai, skambėjo draugiški plojimai, dalykų mokytojai iš vienos mokyklos ieškojo pokalbiui kolegų iš kitos - žodžiu, viskas vyko taip, tarsi būtų seniai pažįstami. Apsikeitę simbolinėmis dovanomis, progimnazijų vadovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį, trumpoje konferencijoje Vilniaus mokytojos kalbėjo apie gilias matematines tradicijas mokykloje, Antano Vienuolio vardo ir kūrybos garsinimą, o anykštėnės apie Apribojimų teorijos  švietime (TOCfE) taikymą. Ypač džiugina susitikimai su buvusiais mokiniais. Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijoje sėkmingai pradėjusi pedagoginę karjerą socialinė pedagogė Agnė Vernickaitė, buvusi Anykščių vienuolietė, džiaugėsi susitikusi savo mokytojus ir turėjo ką jiems papasakoti.
Palikus nepaprastai jaukią, įsikūrusią sostinės senamiestyje, vieną seniausių Vilniaus mokyklų - Antano Vienuolio progimnaziją - laukė kitos stotelės. Valstybės pažinimo centre, Vasario 16-osios išvakarėse buvo atidaryta nauja interaktyvi paroda „Nepamirštos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos“. Per interaktyvią šimtmečio kelionę pristatomos svarbiausios pirmosios Lietuvos Respublikos, tarpukario, karo ir pokario tarpsnių, sovietmečio, Sąjūdžio pakilimo ir dabarties Lietuvos vizijos politikos, kultūros ir mokslo srityse. Mokytojams darė įspūdį vizualizacijos, šviesos efektai, grafinės animacijos, žodinis pasakojimas transliuotas kiekvienam  per ausines, pasitelkiant planšetes. Interaktyvių technologijų galimybės leidžia po parodą "keliauti" individualiai, pasirenkant dominančias Lietuvos vizijas. Džiugu, kad čia ir vėl girdimos buvusių mokinių pavardės. Vienas iš parodos kūrėjų istorikas dr. Norbertas Černiauskas, o apie techninių kūrėjų bendruomenės „Technariumas“ vizijas pasakojo Simona Bekeraitė - abu buvę vienuoliečiai. Mokytojai tarpusavyje juokavo: sėkmės istorijas kuriantys buvę mokiniai, kaip augalai iš daigių sėklų, prie kurių sėjos rankas yra pridėję ir Antano Vienuolio progimnazijos mokytojai.
Kaip įminti Užupio respublikos paslaptis? Ar turi teisę  žmogus gyventi prie Vilnelės? O Vilnelė, ar turi teisę būti prie žmogaus? Kam ant Užupio gatvės penktu numeriu pažymėto namo sienos vinies kabo bronzinė milinė?  Kodėl Ponas Atsitiktinumas taip žiauriai pasielgė su Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto onkologu profesoriumi K. Pelčaru, išgyvenusiu net lėktuvo katastrofą? Kam prieš Vėlines jau plevena žvakelės  Bernardinų kapinyne? Norint įminti šias paslaptis, reikia keliauti į Užupį - laisvų, bohemiškų, meniškų žmonių respubliką. Antano Vienuolio progimnazijos mokytojams šias paslaptis atvėrė ekskursijos po Užupį vadovė.
Ačiū progimnazijos vadovėms Danutei Mažvylienei ir Jolantai Bakšienei už puikią edukacinę išvyką į (ne)pažįstamą Vilnių.


Mokykloje praūžė Helovinas
2019-10-25
Susitikimas su kariūnais
2019-10-22

Lietuvos kariai yra visos šalies pasididžiavimas, viltis ir garbė. Sakoma, kai Tėvynė pavojuje, niekas tada neturi teisių, visi turi tik pareigas. Kariai nuolat pasiruošę apginti Tėvynę, laisvę bei yra savo profesijos profesionalai, galintys pamokyti svarbių dalykų kitus.
Antano Vienuolio progimnazijoje spalio 22 dieną įvyko susitikimas su Panevėžio karo prievolės centro kariais. Susitikimo dalyviai, 3c, 4b, 5a,5c ir 6c klasių mokiniai, mokėsi ne tik  išsirikiuoti ir išsiskaičiuoti, bet taip pat išbandė jėgas įvairiose karinėse estafetėse. Visi susitikimo dalyviai gavo dovanų, be to kariūnai išrinko aktyviausius dalyvius bei nugalėtojus, kurie buvo apdovanoti dar ir diplomais.

Informaciją parengė kūno kultūros mokytoja Skaidrė Kvietkauskienė