MOKYKLINIŲ UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

UAB „LIDATA“ pasiūlymai mokyklinei aprangai
INFORMACIJOS
nuo 2018-11-05

2018 m. lapkričio 5-10 d. Erasmus+KA2 projekto „Mokykis išmaniai ateities šalyje“ partnerių vizitas mūsų mokykloje.  Mokytojos Asta Laskauskienė, Violeta Raugalienė, Vilija Gimbutienė, Audronė Jakniūnienė, Kristina Satkevičienė
Pagal Ugdymo plėtotės centro projektą „Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“ progimnazija vykdo stažuotės programą.
    Nuo 2018 m. lapkričio 19 d. mūsų mokykloje stažuosis 5 respublikos mokytojai.  Stažuotės vadovė – IKT ir matematikos mokytoja Violeta Raugalienė
Sudaryta koordinacinė grupė Ugdymo plėtotės centro ir Švietimo ir mokslo ministerijos projekto „Informatika pradiniame ugdyme“ veikloms koordinuoti ir vykdyti. Egidijus Šilaika, Asta Laskauskienė, Jurgita Blažienė,  Audronė Jakniūnienė, Asta Grinienė, Vilija Gimbutienė
Sudaryta koordinacinė grupė „Erasmus+KA2 projekto „Mokyklos ir tėvų partnerystė tvariam švietimui“ veikloms koordinuoti ir vykdyti. Asta Oznanskienė, Raimonda Narbutienė, Audra Steponavičiūtė, Jolita Karosienė, Skaidrutė Kvietkauskienė
Mokykloje įgyvendinamas projektas , finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ . Pradinių klasių mokytojams naudotis informacija www.vedlys.smm
„Lietuvos draudimas“ visą rugsėjo mėnesį apdraudė visus mokinius nuo nelaimingų atsitikimų. Klasių auklėtojai  - pasakykite tėvams, kad įvykus tokiam įvykiui, jis turi būti registruotas policijoje (geriau kad jų nebūtų).

Anykščių rajono savivaldybė skelbia konkursą Anykščių Antano  Vienuolio progimnazijos direktoriaus pareigoms užimti
2018-11-08

Konkurso paskelbimo data – 2018 m. lapkričio 8 d.  Atranka vyks  2019 m. vasario 20  d. 10 val. Anykščių rajono savivaldybės (J. Biliūno g. 23) III aukšto salėje.
    Visa informacija skelbiama interneto adresu: http://www.anyksciai.lt

nuo 2018 m. rugsėjo >>   1  2   3   4   5    6
nuo  2018 m. sausio >>    1   2    3    4   5  6   7  8   9    10   11    12    13
nuo 2017 m. rugsėjo >>         1  2  3  4   5   6   7   8   9   10

2018-11-05

2018 - 2020 m. Anykščių Antano Vienuolio progimnazija vykdo Erasmus+ KA2 strateginių partnerysčių projektą „Mokykis išmaniai ateities šalyje“. Projektą finansuoja Europos Komisija Erasmus+ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja švietimo mainų paramos fondas.
Dalyvauja:
Sudaryta progimnazijos koordinacinė grupė projekto veikloms koordinuoti ir vykdyti: Asta Laskauskienė, Vilija Gimbutienė, Audronė Jakniūnienė, Kristina Satkevičienė, Violeta Raugalienė.
Tikslas:
Dalintis gerąja patirtimi ir tobulinti pedagogų kompetencijas naudojant skaitmenines technologijas ugdymo procese.
Informaciją talpinsime eTwinning platformoje ir progimnazijos tinklapyje.

2018-11-05

Pirmieji Erasmus+KA2 projekto „Mokykis išmaniai ateities šalyje“ partneriai iš Prancūzijos Saou pradinės mokyklos Figuiere Vincent ir Guillerme Martine mūsų progimnazijoje. Šiandien prancūzų kalbos pamokos 5, 7 ir 8 klasių mokiniams kartu su svečiais prancūziškai. Rytoj į projekto veiklas įsijungia partneriai iš Estijos, Austrijos ir Olandijos. Sėkmingų ir prasmingų veiklų bei įspūdžių visą savaitę.

2018-11-05

Pirmoji  projekto partnerių bendra vakarienė  „Nykščio namuose“

Informacija mokiniams ir jų tėveliams

2018-11-06
Anykščių Antano Vienuolio progimnazijoje vyksta intensyvios projekto Erasmus+ KA2 „Mokykis išmaniai ateities šalyje“ partnerių veiklos. Delegacijų iš Prancūzijos, Estijos, Austrijos ir Olandijos komandos jau pristatė savo šalis bei mokyklas, pasakojo apie švietimo sistemas. Po pietų kartu su kolegomis aplankėme turistinius objektus: Lajų taką, Puntuko akmenį. Ypač didelį įspūdį svečiams paliko duonos kepimo edukacinė programa Niūronių etnografinėje sodyboje. Dienos veiklos buvo užbaigtos interaktyviu žaidimu Actionbound.