MOKYKLINIŲ UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

UAB „LIDATA“ pasiūlymai mokyklinei aprangai
INFORMACIJOS
nuo 2018-09-26

Pirmadienį, spalio 8 d. , per 4 pamoką aktų salėje 7 - 8 klasių mokiniams vyks literatūros pamoka, skirta poeto V.Mačernio poezijai.
Sudaryta koordinacinė grupė Ugdymo plėtotės centro ir Švietimo ir mokslo ministerijos projekto „Informatika pradiniame ugdyme“ veikloms koordinuoti ir vykdyti. Egidijus Šilaika, Asta Laskauskienė, Jurgita Blažienė,  Audronė Jakniūnienė, Asta Grinienė, Vilija Gimbutienė
Sudaryta koordinacinė grupė „Erasmus+KA2 projekto „Mokyklos ir tėvų partnerystė tvariam švietimui“ veikloms koordinuoti ir vykdyti. Asta Oznanskienė, Raimonda Narbutienė, Audra Steponavičiūtė, Jolita Karosienė, Skaidrutė Kvietkauskienė
Mokykloje įgyvendinamas projektas , finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ . Pradinių klasių mokytojams naudotis informacija www.vedlys.smm
„Lietuvos draudimas“ visą rugsėjo mėnesį apdraudė visus mokinius nuo nelaimingų atsitikimų. Klasių auklėtojai  - pasakykite tėvams, kad įvykus tokiam įvykiui, jis turi būti registruotas policijoje (geriau kad jų nebūtų).

Informacija mokiniams ir jų tėveliams

Visuomeninės organizacijos „Paguoda“ PADĖKA progimnazijai už dalyvavimą iniciatyvoje „Gerasis lašelis“ ir paramą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

nuo 2018 m. rugsėjo >>   1   2   3
nuo  2018 m. sausio >>    1   2    3    4   5  6   7  8   9    10   11    12    13
nuo 2017 m. rugsėjo >>         1  2  3  4   5   6   7   8   9   10

Mokytojų diena
2018-10-05

Darganotas spalio rytas nesugadino Anykščių Antano Vienuolio Progimnazija mokytojų nuotaikos. Puikūs mokinių paruošti pusryčiai, gėlės, gardumynai nustebino ir pradžiugino ne vieną. Būna dienų, kurios įveikia kasdienybės šešėlius, kai junti savo profesijos ir gyvenimo prasmę. Kaip nesidžiaugti, kai į klasę užsuka jau buvę mokiniai, kai sveikinimai atskrenda SMS žinute ar FB komentare, kai šiandieninis mokinukas prisiglaudžia ir padovanoja rudeninį žiedą. Su profesine švente, Kolegos!

Paukščių palydos
2018-10-02

Spalio 2 d. Anykščių Antano Vienuolio Progimnazija 5-7 klasių „Jaunųjų gamtos bičiulių“ būrelio nariai dalyvavo gamtos pamokoje „Paukščių palydos“, kuri vyko Kavarske. Stebėjome, registravome paukščius, mokėmės atpažinti jų balsus, žaidėme žaidimus. Gamtos pamoką vedė Anykščių regioninio parko darbuotoja Diana. Išlydėjome paukščius į šiltuosius kraštus. Lauksime jų sugrįžtant pavasarį.
Būrelio vadovė Dalia Keibienė