nuo 2017 m. rugsėjo >>         1  2  3  4   5   6   7   8   9
nuo 2017 m. sausio >> 1  2  3  4   5   6   7 8   9   10    11   12   13
nuo 2016 m. rugsėjo >> 1   2   3 4  5  6 7  8  9  10  11  12
nuo 2016 m. sausio >> 1  2  3  4   5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
2015 m. rugsėjis - gruodis: >> 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15

MOKYKLINIŲ UNIFORMŲ UŽSAKYMAS
INFORMACIJOS
nuo 2017-12-12

Iki 2017 m. gruodžio 19 d. psichologė Agnė Vaiciukevičienė teikia individualią psichologinę pagalbą. Planuojamas susitikimas su 1-8 klasių auklėtojais. Pavaduotoja ugdymui  Danutė Mažvylienė
2017 m. lapkričio 13 d. – gruodžio 22 d. pamokų stebėsena „Vykdomų projektų poveikis ugdymo procesui ir inovatyvių ugdymo priemonių ir metodų naudojimas pamokose“. Direktorė Jurgita Banienė
Iki 2017 m. gruodžio 22 d. psichologė Agnė Vaiciukevičienė teikia individualią psichologinę pagalbą. Planuojamas susitikimas su 1-8 klasių auklėtojais. Pavaduotoja ugdymui  Danutė Mažvylienė
Mokykloje įgyvendinamas projektas, finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“. Projekto atsakingas asmuo mokykloje Danutė Mažvylienė
Sudaryta koordinacinė grupė „ERASMUS+“KA2 projekto ,,Mokyklos ir tėvų partnerystė tvariam švietimui“ veikloms koordinuoti ir vykdyti. Jurgita Banienė, Asta Oznanskienė, Raimonda Narbutienė, Audra Steponavičiūtė, Jolita Karosienė, Skaidrutė Kvietkauskienė, Rita Vaitiekūnienė
Sudaryta koordinacinė grupė „ERASMUS+“KA1 projekto „ Mokinių kritinio mąstymo ugdymas su TOC (Apribojimų teorijos) įrankiais“ veikloms koordinuoti ir vykdyti.  Jurgita Banienė, Danutė Mažvylienė, Dalia Keibienė, Audra Steponavičiūtė,
Jurgita Blažienė, Asta Laskauskienė, Kristina Satkevičienė
Susipažinkite su Anykščių švietimo pagalbos gruodžio mėnesio veiklos planu.  https://www.centras.anyksciai.lm.lt/
Susipažinkite su Švietimo skyriaus lapkričio-gruodžio mėnesių  planu.  Pavaduotoja ugdymui Danutė Mažvylienė, metodinių grupių pirmininkai

Tradicinis meduolių aukcionas

Gruodžio 15 dieną Antano Vienuolio progimnazijoje jau ketvirtą kartą vyko  Meduolių labdaros aukcionas. Renginio metu  buvo galima įsigyti unikalių kalėdinių meduolių, kuriuos pagamino progimnazijos mokiniai bei jų tėveliai ir mokytojai. Labdaros aukciono idėjos autorius ir organizatoriai  5-8 klasių mokinių ekonominės grupės  bei mokytojas Valentinas Gudėnas.
Šiais metais aukcionui buvo pristatyta 13 išskirtinių gaminių, savo dizainu susijusių su šv. Kalėdomis, liaudies kūryba, Anykščių statiniais bei Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtais simboliais. Visi meduoliai buvo puikūs, stebino originalumu, kokybe.
Kadangi Meduolių aukcionas vyksta jau ketvirtą kartą, jis tapo populiarus progimnazijos bendruomenėje. Į renginį susirinko pilnutėlė aktų salė žiūrovų. Žinoma, ypač laukiami buvo aukciono dalyviai, kurie užsiregistravo iš anksto. Tai progimnazijos administracijos atstovai, direktorė Jurgita Banienė bei pavaduotojas Egidijus Šilaika, Seimo narys Antanas Baura, Anykščių savivaldybės mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius, verslininkai Darius Čypas, Kristina Juodelienė, ūkininkai Kęstutis Sunklodas, Judita Patumsienė ir daugelis kitų. Aucionui vadovavo du šoumenai: progimnazijos technologijų mokytojas Ričardas Sprindys bei Svajonių šefas Valentinas Gudėnas. Visos klasės paruošė vaidybinius savo meduolių pristatymus. Mokiniams talkino klasių auklėtojai ir mokytoja Nijolė Šaltenytė. Žiūrovai išgirdo ir išvydo smagias istorijas, kaip buvo nuspręsta parduoti meduolius aukcione. Meduolių pradinė kaina - 5 eurai. Aukcionas pradedamas nustačius pradinę prekės kainą. Dalyviai siūlo aukštesnę kainą, o sandoris sudaromas su didžiausią pinigų sumą pasiūliusiu dalyviu. Šiandien tai labiausiai žinomas ir dažniausiai taikomas tokio pobūdžio aukcionas. Užvirė aistros, statymai vis augo ir rezultatas - visi meduoliai parduoti nuo 36 iki 200 eurų ( tiek kainavo 8b klasės meduolis „Anykščių bažnyčia“. Aucione surinkta įspūdinga 1025 eurų suma. Patogių baldų bei erdvių, skirtų mokinių laisvalaikiui vis dar trūksta.  Šių metų aukcione surinktos lėšos  bus panaudotos   erdvių ir kabinetų, skirtų mokinių ugdymui bei poilsiui, atnaujinti.
Po meduolių aukciono visi šventės dalyviai susirinko į eglutės įžiebimo ceremoniją. Puikus oras, šiek tiek sniegelio, smagios dainos ir...  dešimt - devyni - aštuoni - septyni - šeši - penki - keturi - trys - du - vienas ! Sodriomis, šventiškomis spalvomis sužibo nuostabi eglė ir Antano Vienuolio progimnazijos langai, tautiškai papuošti karpytinėmis užuolaidėlėmis ir spindinčiomis šv. Kalėdų paukštėmis!
Įkvėpę artėjančių švenčių dvasios, visiems linkime kuo geriausios kloties ir tikime, kad susitiksime kitų metų Meduolių aukcione.

SVEIKINAME

1. Anykščių rajono Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos PADĖKA progimnazijos komandai už dalyvavimą viktorinoje „Gamta - visų namai“. Specialioji pedagogė Dangira Gailevičiūtė, logopedė Ridita Tveritnevienė.

2. Rajono moksleivių vaikinų futbolo 5x5 varžybose laimėta II vieta. Mokytojas Silvijus Živatkauskas