">
©Antano Vienuolio progimnazija
2015 www.avienuolis.anyksciai.lm.lt

Pamoka
Laikas
1
8.00–8.45
2
8.55–9.40
3
9.50–10.35
4
10.55–11.40
5
12.00–12.45
6
12.55–13.40
7
13.50–14.35
Pamokų laikasProgimnazijos facebook puslapis
nuo 2017 m. sausio >> 1  2  3  4   5   6   7 8   9   10    11   12   13
nuo 2016 m. rugsėjo >> 1   2   3 4  5  6 7  8  9  10  11  12
nuo 2016 m. sausio >> 1  2  3  4 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
2015 m. rugsėjis - gruodis: >> 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
DŽIAUGIAMĖS

Džiaugiamės laimėję atranką į skaitmeninius mokymus pedagogams projekte „SAMSUNG MOKYKLA ATEIČIAI“
Daugiau kaip 10 norinčiųjų į vieną vietą – tokia konkurencija užvirė paskelbus atranką į ketvirtus metus Lietuvoje vyksiančią pedagogų mokymo programą „Samsung Mokykla ateičiai“. Paraiškas pateikusios 106 mokyklų komandos iš visos Lietuvos kantriai laukė kol vertinimo komisija paskelbs dešimties laimingųjų sąrašą. Atrinktų mokyklų pedagogai beveik pusmetį gilins skaitmeninio raštingumo, pokyčių valdymo ir įtaigaus pristatymo gebėjimus bei sieks laimėti 10 000 eurų vertės prizą savo mokyklai.
Kaip ir kasmet, daugiausiai paraiškų dalyvauti programoje atkeliavo iš gimnazijų, jos sudarė daugiau kaip 45 proc. visų paraiškų. Nors vis aktyviau diskutuojama apie inovatyvių mokymosi metodų ir IKT taikymą pradinėse klasėse, pradinės mokyklos kol kas pasyviausios – iš jų sulaukta vos 4 paraiškų. Aktyviausi teikdami paraiškas buvo Kauno (20 proc.), Panevėžio (17 proc.) ir Šiaulių (14 proc.) apskričių pedagogai.
Vertinimo komisijos sprendimu į mokymus pateko įvairaus profilio mokyklos iš skirtingų šalies regionų. „Samsung Mokykla ateičiai“ programos vadovo Baltijos šalims Krisjanio Ozols teigimu, daugiau nei pusė mokyklų, bandžiusių patekti į šią programą, paraiškas teikė jau ne pirmą kartą. Anot jo, tai atskleidžia mokytojų motyvaciją praturtinti ugdymo procesą šiuolaikiniais mokymo(si) būdais.
„Švietimo sistema stovi ant mokytojų pečių, nuo kurių priklauso ne tik jų auklėtinių, bet ir valstybės ateitis. Metai iš metų neslopstantis mokyklų siekis tapti programos dalyvėmis yra kuo puikiausias įrodymas, kad pedagogai, žinodami jiems tenkančią didžiulę atsakomybę, supranta, jog tobulinti savo skaitmeninių įgūdžių kompetencijas yra be galo svarbu. Kadangi Lietuvos mokytojai kasmet pasižymi vis didesne motyvacija, mums belieka tik padėti jiems siekti užsibrėžtų tikslų, gvildenant šiuolaikinio vaikų ugdymo paslaptis“, - kalbėjo K. Ozols.
Atsižvelgusi į nedidelius balų skirtumus tarp geriausiai žiuri įvertintų mokyklų, programos iniciatorė bendrovė „Samsung Electronics Baltics“ nusprendė skirti dvi papildomas vietas ir į mokymus pakviesti dvylikos mokyklų komandas.
Vasaros pabaigoje mokymus pradės šios atranką įveikusios mokyklos:
Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija
Anykščių Antano Vienuolio progimnazija
Kauno r. Neveronių gimnazija
Kelmės r. Tytuvėnų jaunimo mokykla
Klaipėdos Baltijos gimnazija
Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija
Panevėžio „Saulėtekio" progimnazija
Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija
Rietavo sav. Tverų gimnazija
Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija
Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla
Vilniaus „Laisvės“ gimnazija
Kauno technologijos universitete vyksiančių mokymų metu dalyviai ne tik tobulins skaitmeninio raštingumo įgūdžius, bet ir planuos, kaip, pasitelkus skaitmenines technologijas, padėti savo mokiniams siekti geresnių mokymosi rezultatų. Programai pasiekus finišo tiesiąją, mokykla, parengusi reikšmingiausią poveikį turintį ir tvariausią projektą, bus apdovanota 10 000 eurų vertės prizu „Samsung“ technologijoms įsigyti.
Mokyklų paraiškas vertino programos žiuri, kurią sudarė: Kauno technologijos universiteto E. mokymo technologijų centro vadovas Gytis Cibulskis, Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos Švietimo ir mokslo programų vadovė Liliana Bugailiškytė – Lideikienė, Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis, TAMO grupės E. švietimo produktų plėtros vadovė Malvina Majauskaitė, Švietimo informacinių technologijų centro direktoriaus pavaduotojas Mantas Masaitis bei Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Raminta Matulytė.


INFORMACIJA BŪSIMŲ PIRMOKĖLIŲ TĖVELIAMS


1a klasės sąrašas, mokytoja Audronė Jakniūnienė
1b klasės sąrašas, mokytoja Dalia Kireilienė
1c klasės sąrašas, mokytoja Laima Pačinskaitė


Kviečiame į Mokslo ir žinių dienos šventę

O juk gražu...
Kai svyra prie mokyklos gluosnio šakos,
Kai lenkiasi ištroškę prie žinių versmės.
Kai vėl prasmingas tampa mūsų takas
O širdys ilgis praeities...

Sveikiname visus su artėjančia Rugsėjo 1-ąja ir maloniai kviečiame dalyvauti mokslo  metų pradžios šventėje,
kuri vyks rugsėjo 1 d., 9.00 val., Antano Vienuolio progimnazijos vidiniame kiemelyje.

Labai laukiame visųDŽIAUGIAMĖS

Paskelbti 2017 m. „Erasmus+“ bendrojo ugdymo finansuojamų mobilumo projektų sąrašai. Mūsų projektui „Mokinių kritinio mąstymo ugdymas su TOC įrankiais" skirtas finansavimas! 


Mokslo ir žinių dienos šventė Anykščių miesto parke

Rugsėjo 1 d. 13 val. Jūsų laukia: Anykščių vaikų lopšelių-darželių „Eglutė“ ir „Žilvitis“ vaikų pasirodymai, Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos kompozicija pagal S. Gedos poeziją „Kelionė į vaikystę“ (režisierė Alvyra Simanonienė), šokių grupė „Intrus“ (vadovė Goda Venslauskaitė), Antano Vienuolio progimnazijos teatralizuotas pasirodymas, Jono Biliūno gimnazijos linijiniai šokiai (vadovė Miglė Baltrušiūnė), krepšinio varžybos 3x3 (mokytojas Ramūnas Šližys), Ažuožerių moterų klubo merginų grupės „Žvaigždė“  kompozicija „Užuožerių Antanukas“ (vadovė Alvyra Simanonienė), Muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras (vadovas Vytautas Žiukas), Asociacijos „Lietuvos šaulių sąjunga“ varžytuvės ir kareiviška košė, Kultūros centro etnografinių sportinių žaidimų kiemas visai šeimai.
Kūno kultūros ir sporto centro krepšinio varžybos, estafetės, futbolo estafetės, šaudymo varžybos, apdovanojimai, asociacijos „Kalitos kalnas“, VšĮ „Sveikatos oazė“, VšĮ „Robotikos akademija“,  Anykščių karatė sporto klubo, Anykščių rajono šachmatų klubo „Šešiasdešimt keturi“ didieji lauko šachmatai, Anykščių rajono regioninio parko, L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos, A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus, Anykščių r. policijos komisariato ir kitų įstaigų edukaciniai prisistatymai.
Kultūros centro foje veiks Kūrybos ir dailės mokyklos mokinių kūrybinių darbų paroda „Piešiame Lietuvos valstybingumo ženklus Anykščių krašte“.
18 val. Kultūros centro mažojoje salėje – Jono Biliūno gimnazijos „JBG kino klubas pristato“ (vadovė Renata Miškinienė).
Šventės dalyvius džiugins Hop Up batutai (nemokami).
Renginio organizatorius – Anykščių r. savivaldybė


Kodėl aš noriu mokytis šioje mokykloje?