">
©Antano Vienuolio progimnazija
2015 www.avienuolis.anyksciai.lm.lt
Puslapis atnaujintas 2015-09-10
Pamoka
Laikas
1
8.00–8.45
2
8.55–9.40
3
9.50–10.35
4
10.55–11.40
5
12.00–12.45
6
12.55–13.40
7
13.50–14.35
Pamokų laikasProgimnazijos facebook puslapis
nuo 2017 m. sausio >> 1  2  3  4   5   6   7 8   9   10    11   12
nuo 2016 m. rugsėjo >> 1   2   3 4  5  6 7  8  9  10  11  12
nuo 2016 m. sausio >> 1  2  3  4 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
2015 m. rugsėjis - gruodis: >> 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
SVEIKINAME


1. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos PADĖKA mokyklos komandai už dalyvavimą renginyje „Esu europietis“ (mokytoja Dalia Keibienė);

2. UAB „Advertis“ PAŽYMĖJIMAS progimnazijai,  kad 43 progimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose „Olympis 2017- Pavasario sesija“.
Mokinių žinios įvertintos 4 medaliais, 71 diplomu ir  22 padėkomis (mokytojai Asta Grinienė, Vilija Gimbutienė, Asta Laskauskienė, Asta Striogienė, Audronė Jakniūnienė, Daiva Verbickienė, Ilona Tartilienė, Rita Vaitiekūnienė, Tatjana Tuskenienė, Žibutė Butėnienė, Kristina Janickienė).

3. Geografijos Kengūra 2017 laimėtojus: Aurelijų Svirką 8a kl. - Padėkos raštas (mokytoja Skaidrutė Kvietkauskienė); Eriką Ambrasaitę 7a kl. - Padėkos raštas (mokytoja Dalia Keibienė); Igną Skrodenį 7a kl. - Padėkos raštas (mokytoja Dalia Keibienė).
4. Kalbų kengūra 2017 laimėtojus: Matą Adomaitį 5b kl.  - Oranžinės Kengūros diplomas; Vakarę Spulytę 4b kl. - Padėkos raštas; Vakarę Jasevičiūtę 5b kl. - Padėkos raštas; Kamilę Čypaitę 5b kl.- Padėkos raštas; Deividą Tarandą 6b kl. - Padėkos raštas; Dangirą Tursą 6b kl. - Padėkos raštas; Korneliją Mikalauskaitę 6a kl.  - Padėkos raštas; Faustą Tursaitę 7b kl.- Padėkos raštas; Dovydą Puodžiūną 7a kl. - Padėkos raštas; Matą Juodelį 5b kl.- Padėkos raštas; Tomą Grigonį 5b kl.- Padėkos raštas. Mokytoja Raimonda Narbutienė

5. Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Diemedžiu žydėsiu“, Paulė Banytė 3a kl. - II vieta; Tėja Juzėnaitė 3a kl. -  padėka už kūrybiškumą (mokytoja Žibutė Butėnienė).

DŽIAUGIAMĖS

Paskelbti 2017 m. „Erasmus+“ bendrojo ugdymo finansuojamų mobilumo projektų sąrašai. Mūsų projektui „Mokinių kritinio mąstymo ugdymas su TOC įrankiais" skirtas finansavimas! 


Anglų kalbos konkursas "Enjoy English"
2017-05-17

Šiandien, kaip ir kasmet, Antano Vienuolio progimnazijoje vyko kasmetinis anglų kalbos konkursas "Enjoy English". Dalyvavo septynios 8okų komandos iš Traupio, Kavarsko, Anrano Baranausko pagrindinių mokyklų, bei Antano Vienuolio progimnazijos. Moksleiviai rungėsi 5 rungtyse, pasitelkdami išmaniąsias technologijas, savo anglų kalbos žinias bei bendradarbiavimo įgūdžius. Sveikiname Antano Baranausko pagrindinės mokyklos komandas, užėmusias I ir II vietas, Kavarsko pagrindinės mokyklos komandą užėmusią III vietą. Taip pat dėkojame visoms komandoms už aktyvų dalyvavimą. We hope, you have enjoyed English:)

Rajono 5-ųjų klasių matematikos varžytuvės
2017-05-18

2017 m. gegužės 18 dieną Anykščių Antano Vienuolio progimnazijoje vyko rajono 5-ųjų klasių matematikos varžytuvės. Jose dalyvavo 5 komandos: Antano Vienuolio progimnazijos „Kvadratai“, Antano Baranausko pagrindinės mokyklos „Moksliukai“, Kurklių Stepono Kairio pagrindinės mokyklos „Matematikos paaugliai“ , Traupio pagrindinės mokyklos „Skaičiukai“ ir Svėdasų Juozo Tumo Vaižganto gimnazijos „Matematikos deimančiukai“. Penktokai konkurse ne tik sprendė matematikos uždavinius ir galvosūkius, bet atliko ir daug interaktyvių užduočių su planšetėmis, balsavimo pulteliais, QR kodų lapais, naudodamiesi interaktyviomis programėlėmis Kahoot, Quizlet, Splickers. Pertraukėlių metu buvo skiriamos užduotys ir komandų sirgaliams.
Geriausiai varžytuvėse pasirodė ir I-ąją vietą laimėjo Antano Vienuolio progimnazijos „Kvadratų“ komanda, kurią sudarė penktokai: 5a klasės mokiniai Kasparas Juodelis, Vytė Vilūnaitė, Vasarė Budreikaitė, 5b klasės mokinys Matas Adamonis ir 5c klasės mokinys Ervinas Lekauskas. II-ąją vietą iškovojo Kurklių Stepono Kairio pagrindinės mokyklos „Matematikos paaugliai“, o III-ąją – Antano Baranausko pagrindinės mokyklos „Moksliukų“ komanda.
Visos renginyje dalyvavusios komandos buvo apdovanotos padėkos raštais bei prizininkų diplomais ir solidžiais saldžiais prizais. Ir varžytuvių dalyviai ir sirgaliai įsitikino, kad matematika gali būti smagi ir įdomi.
SVEIKINAME VIENUOLIEČIŲ KOMANDĄ!
Matematikos varžytuves organizavo Antano Vienuolio progimnazijos matematikos mokytojai Jurgita Blažienė, Violeta Raugalienė, Valentinas Šaltenis ir Aldona Adamonienė.
Rajono 5-8 klasių IT konkursas „@“

Gegužės 2 d., Antano Vienuolio progimnazijoje jau antrą kartą vyko rajoninis 5-8 klasių informacinių technologijų konkursas-viktorina „@“. Viktorinoje dalyvavo po dvi komandas iš Antano Baranausko pagrindinės mokyklos ir Antano Vienuolio progimnazijos , po vieną komandą iš Kavarsko pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro ir Kurklių Stepono Kairio pagrindinės mokyklos. Visos komandos sugalvojo pavadinimą ir prisistatė. Konkursą sudarė penki turai. Dalyviai atliko jiems jau žinomas užduotis: sprendė kryžiažodžius, atsakinėjo į video viktorinos klausimus, kuo greičiau atliko užduotį su planšete. QR kodų užduotis ne tik leido pasportuoti ieškant mokyklos koridoriuose paslėptų užkoduotų klausimų, bet ir patikrinti, kaip mokiniai moka surasti ir atrinkti informaciją internete. Daug emocijų sukėlė „Blitz“ turnyras, kuriame komandų atstovai turėjo ne tik tiksliai, bet ir greitai atsakinėti į testo klausimus. Per pertraukėles tiek žiūrovai, tiek dalyviai galėjo pasižiūrėti video reportažus apie ateities technologijas. Susumavus rezultatus, viktoriną laimėjo Antano Baranausko pagrindinės mokyklos komanda „Nolyferiai“, nuo jos tik keliais taškais atsiliko kita Antano Baranausko komanda „Hakeriai“ . Trečią vietą pasidalino abi Antano vienuolio komandos „Alfa kodai“ ir „Vienuolis“. Trečią vietą pasidalino abi Antano Vienuolio komandos „Alfa kodai“ ir „Vienuolis. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais ir diplomais.


INFORMACIJA BŪSIMŲ PIRMOKĖLIŲ TĖVELIAMS


Birželio 1 d. 9.00 val.mokyklos aktų salėje  vyks būsimų pirmokėlių šventė. Kviečiame būsimuosius pirmokėlius ir jų tėvelius.


1a klasės sąrašas, mokytoja Audronė Jakniūnienė
1b klasės sąrašas, mokytoja Dalia Kireilienė
1c klasės sąrašas, mokytoja Laima Pačinskaitė

Labai laukiame  visų!
Visiems linkime geros vasaros ir smagių atostogų!
Kodėl aš noriu mokytis šioje mokykloje?
MOKYKLINIŲ UNIFORMŲ UŽSAKYMAS