nuo 2016 m. rugsėjo >> 1 2  3  4  5  6  7  8  9  10
nuo 2016 m. sausio >> 1  2  3  4 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
2015 m. rugsėjis - gruodis: >> 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15

INFORMACIJA
nuo 2016-12-13

1.        2016 m. gruodžio 14 d. (trečiadienį)  per 4 pamoką 42 kabinete vyks tikybos pamoka 8 klasių mokiniams, skirta Šv. Kalėdoms. Dalyvauja Anykščių Šv. Mato bažnyčios kunigas N. Papirtis.
2.        2016 m. gruodžio 16 d. (penktadienį) 10 val. Jono Biliūno gimnazijoje vyks rajono moksleivių rusų kalbos meninio skaitymo konkursas. Mokytojos Gražina Žiliukienė, Gitana Valančiūnienė
3.        2016 m. gruodžio 19 d. (pirmadienį) 13 val. foje vyks Kalėdinis šachmatų turnyras. Mokytoja Skaivė Meškauskienė
4.        2016 m. gruodžio 19 d. 14 val. mokytojų kambaryje vyks Vaiko gerovės komisijos posėdis.
5.        2016 m. gruodžio 20 d. (antradienį) per 4 pamoką mokytojų kambaryje 8a ir 8b  klasių mokiniams  vyks paskaita apie Lietuvos kariuomenę. Dalyvauja Lietuvos kariuomenės Panevėžio rajono Karo prievolės komplektavimo skyriaus  kapitonas Tomas Velėnius. Mokytojos Asta Oznanskienė, Marytė Bagdonienė
6.        2016 m. gruodžio 21 d. (trečiadienį) per 1 pamoką 22 kab. vyks mokyklinė biologijos olimpiada. Biologijos mokytojai Valentinas Gudėnas, Danutė Mažvylienė
7.        Laukiame šv. Kalėdų.  Planuojami mokyklos renginiai:

KVIEČIAME DALYVAUTI
Ir vėl Kalėdos... Leiskit prisiliesti
Prie tos žvaigždės, kurią įžiebs naktis,
Ir į gerumo puotą Jus pakviesti.
Šventai tikiuosi - Jums joje patiks.
        Dalia Teišerskytė

2016 m. gruodžio 22 d. 15 val. Anykščių Antano Vienuolio progimnazijoje vyks
Kalėdinių meduolių aukcionas
Idėjos autorius ir renginio koordinatorius ekonomikos mokytojas V.Gudėnas.
Aukcioną inicijuoja 5 - 8 klasių mokinių ekonomikos grupė.

Jau tradiciniu tapusio labdaros aukciono metu galima įsigyti kalėdinių meduolių, kuriuos pagamina mokiniai bei jų tėveliai.
Meduolius pamatyti galima gruodžio 22 d. nuo 10 val. progimnazijos aktų salėje.
Praėjusių metų labdaros aukcione surinkti pinigai buvo skirti vieno bendruomenės nario paramai.
Šių metų labdaros aukcione surinktos lėšos bus skirtos ugdymo bei poilsio erdvių atnaujinimui.

Nuoširdžiai kviečiame dalyvauti labdaros renginyje „Kalėdinių meduolių aukcionas“ ir registruotis elektroniniu paštu avp.anyksciai@gmail.com arba skambinti  telefonu 868212377

Pajuskime artėjančių švenčių dvasią kartu!

Filmuką žiūrėkite čia

Pamokos Vilniuje

Mokytis galima ne tik mokykloje! Gruodžio 13 dieną Antano Vienuolio progimnazijos 7b ir 5a klasėms pamokos vyko Vilniuje. Septintokai Lietuvos nacionaliniame muziejuje  apžiūrėjo archeologinius radinius ir susipažino su ikikrikščioniškos Lietuvos  kasdieniniu gyvenimu: to laikotarpio žmonių įrankiais, ginklais, papuošalais.  Tuo pat metu penktokai kitoje salėje kūrė savo giminės ženklus - herbus. Vėliau pamokos persikėlė į Vilniaus senamiestį, kuriame orientuotis pagal žemėlapį septintokus mokė geografijos mokytoja Dalia Keibienė. Penktokams teko pasivaikščioti ieškant architektūrinių gotikos ir baroko stiliaus pastatų , reikėjo juos aprašyti.  Darbo buvo daug, bet pamokos neprailgo ir niekas nenuobodžiavo. Juk  ne veltui sakoma, geriau vieną kartą savo akimis pamatyti, nei dešimt kartų vadovėlyje perskaityti!
Istorijos mokytoja A.Steponavičiūtė

JAUNUČIŲ CHORO KALĖDINIS VAKARĖLIS

Gruodžio 16. d.  16 val. Antano Vienuolio progimnazijos   aktų salėje vyko jaunučių choro kalėdinis vakarėlis. Kad niekas nebūtų pamiršta, užfiksavome visą programą:
1.    METINĖ CHORO  VEIKLOS  ATASKAITA: Metai buvo labai darbingi, produktyvūs, įdomūs. Savo dainomis prisidėjome prie  daugelio progimnazijoje organizuotų  renginių. Taip pat buvo kuriamos  ir choro kolektyvo tradicijos: Mamyčių šventė, kalėdinis vakaras, ekskursijos į teatrą, mokslo metų užbaigimo žygis į gamtą palei Šventąją.  Šiais mokslo metais pradėjome vykdyti sveikos gyvensenos programą -  vyko integruotos pamokos: „Džiovinti naminiai skanėstai“,  „Vanduo - tai gyvybė“.   Tačiau pats svarbiausias ir įspūdingiausias  ketverių metų darbo ir  pasiekimų  įvykis - dalyvavimas respublikinėje moksleivių dainų šventėje „Tu mums viena“. Ekrane demonstruodami nuotraukas, choristai  pasakojo ne tik apie repeticijas ir šventinį koncertą Vingio parke, ekskursijas po Vilnių,  kino teatro paieškas bei filmą, bet ir apie keturias savarankiško gyvenimo paras.
2.    DAINOS. Šiais mokslo metais  keitėsi  choro sudėtis. Prisijungė nemažas būrys pirmokų.
Oi, nelengva naujokams šalia tokių patyrusių asų- ketvirtokų ar penktokų.
Tačiau senbūviai labai kantriai, supratingai ir draugiškai  padėjo mažiesiems adaptuotis.
3.    TALENTŲ ŠOU.  Visi, kas tik  norėjo, turėjo galimybę užlipti ant scenos ir parodyti savo telentą. Turime puikių šokėjų, dailininkų, smuikininkų, pianistų, karatistų, skaitovų ir vieną kompozitorių. Aišku, populiariausias buvo dainavimas.  O penktokai   išradingumu  nustebino  net savo  tėvelius.  Jie „atsivėrė“atsivėrė" dovanų šulinys.
5.    ŠVENTINĖ  ARBATA IR SKANĖSTAI. Visi vaišinosi, džiaugėsi, nenorėjo skirstytis.
Choro vadovė Vilė Mikučionytė