">
©Antano Vienuolio progimnazija
2015 www.avienuolis.anyksciai.lm.lt
Puslapis atnaujintas 2015-09-10
Pamoka
Laikas
1
8.00–8.45
2
8.55–9.40
3
9.50–10.35
4
10.55–11.40
5
12.00–12.45
6
12.55–13.40
7
13.50–14.35
Pamokų laikasProgimnazijos facebook puslapis
nuo 2016 m. rugsėjo >> 1 2  3  4  5  6  7  8  9
nuo 2016 m. sausio >> 1  2  3  4 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
2015 m. rugsėjis - gruodis: >> 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 


INFORMACIJA
nuo 2016-12-13

1.        2016 m. gruodžio 14 d. (trečiadienį)  per 4 pamoką 42 kabinete vyks tikybos pamoka 8 klasių mokiniams, skirta Šv. Kalėdoms. Dalyvauja Anykščių Šv. Mato bažnyčios kunigas N. Papirtis.
2.        2016 m. gruodžio 16 d. (penktadienį) 10 val. Jono Biliūno gimnazijoje vyks rajono moksleivių rusų kalbos meninio skaitymo konkursas. Mokytojos Gražina Žiliukienė, Gitana Valančiūnienė
3.        2016 m. gruodžio 19 d. (pirmadienį) 13 val. foje vyks Kalėdinis šachmatų turnyras. Mokytoja Skaivė Meškauskienė
4.        2016 m. gruodžio 19 d. 14 val. mokytojų kambaryje vyks Vaiko gerovės komisijos posėdis.
5.        2016 m. gruodžio 20 d. (antradienį) per 4 pamoką mokytojų kambaryje 8a ir 8b  klasių mokiniams  vyks paskaita apie Lietuvos kariuomenę. Dalyvauja Lietuvos kariuomenės Panevėžio rajono Karo prievolės komplektavimo skyriaus  kapitonas Tomas Velėnius. Mokytojos Asta Oznanskienė, Marytė Bagdonienė
6.        2016 m. gruodžio 21 d. (trečiadienį) per 1 pamoką 22 kab. vyks mokyklinė biologijos olimpiada. Biologijos mokytojai Valentinas Gudėnas, Danutė Mažvylienė
7.        Laukiame šv. Kalėdų.  Planuojami mokyklos renginiai:
     


             
                  

KVIEČIAME DALYVAUTI
Ir vėl Kalėdos... Leiskit prisiliesti
Prie tos žvaigždės, kurią įžiebs naktis,
Ir į gerumo puotą Jus pakviesti.
Šventai tikiuosi - Jums joje patiks.
        Dalia Teišerskytė


2016 m. gruodžio 22 d. 15 val. Anykščių Antano Vienuolio progimnazijoje vyks 
Kalėdinių meduolių aukcionas
Idėjos autorius ir renginio koordinatorius ekonomikos mokytojas V.Gudėnas.
Aukcioną inicijuoja 5 - 8 klasių mokinių ekonomikos grupė.

Jau tradiciniu tapusio labdaros aukciono metu galima įsigyti kalėdinių meduolių, kuriuos pagamina mokiniai bei jų tėveliai.
Meduolius pamatyti galima gruodžio 22 d. nuo 10 val. progimnazijos aktų salėje.
Praėjusių metų labdaros aukcione surinkti pinigai buvo skirti vieno bendruomenės nario paramai.
Šių metų labdaros aukcione surinktos lėšos bus skirtos ugdymo bei poilsio erdvių atnaujinimui.

Nuoširdžiai kviečiame dalyvauti labdaros renginyje „Kalėdinių meduolių aukcionas“ ir registruotis elektroniniu paštu avp.anyksciai@gmail.com arba skambinti  telefonu 868212377

Pajuskime artėjančių švenčių dvasią kartu!

Filmuką žiūrėkite čia


1. Respublikinio vaikų piešinių konkurso „Balta pasaka“ laureatė  Tėja Juzėnaitė 3a kl. Mokytoja Žibutė Butėnienė
2. „Kretingos maisto“ piešinių konkurso „Sveika ir skanu - obuoliuką aš piešiu“ prizininkai:
Ainis Triznickas, 1b kl.
Goda Petraitytė,  1b kl.
Ema Viršylaitė,  1b kl.
Armandas Stackevičius,  1b kl.
Lukas Strazdas,  1b kl.
Divaina Mažylytė,  1b kl.
Mokytoja Vilija Gimbutienė

SVEIKINAME

„Sveika ir skanu - obuoliuką aš piešiu!“

Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos pradinių klasių mokiniai spalio mėnesį dalyvavo piešinių konkurse „Sveika ir skanu - obuoliuką aš piešiu!“ Spalio 21 dieną minima Obuolio diena. Konkursą organizavo VšĮ „Kretingos maistas“. Konkurse dalyvavo Kretingos, Ukmergės, Radviliškio, Telšių, Anykščių, Alytaus ir kitų miestų mokyklų, kurioms maitinimo paslaugas teikia VšĮ „Kretingos maistas“, pradinukai. Džiaugiamės, kad net šeši mūsų progimnazijos 1b klasės mokiniai tapo organizuoto piešinių konkurso "Sveika ir skanu - obuoliuką aš piešiu" prizininkais. Sveikiname Ainį Triznicką, Emą Viršylaitę, Godą Petraitytę, Armandą Stackevičių, Luką Strazdą, Divainą Mažylytę bei jų mokytoją Viliją Stepukaitę -  Gimbutienę. Mažieji dailininkai  puikiai išpildė konkurso užduotis: kūrybiški, originalūs ir žaisminga vaikyste nuspalvinti piešiniai  vaizdavo raudonskruosčius obuolius. Konkurso nominantams VšĮ „Kretingos maistas“ atstovai įteikė diplomus ir linksmas atminimo dovanėles.
„Laiškai Elzei“ keliauja po Lietuvą


2016 m. lapkričio 28 d.- gruodžio 2 d. Antano Vienuolio progimnazijoje vyko Skaitymo su balsu savaitė 7-8 klasių mokiniams. Per pamokas buvo skaitoma Unės Kaunaitės knyga „Laiškai Elzei“. Mokiniams Labai patiko, kad grožinę literatūrą skaitė įvairių dalykų mokytojai, tėveliai, progimnazijos darbuotojai. Visi paklaustieji tvirtino : „ Tai daryti - verta!“ Mokiniai galėjo išgirsti balso ir žodžio dermę, pajusti ir išgyventi tai, ką parašė autorė Unė Kaunaitė „Laiškuose Elzei“, kaip tekstą interpretavo skaitovai.Džiugu, kad prie šios prasmingos veiklos prisidėjo ne tik progimnazijos mokytojai: A.Steponavičiūtė, K.Janickienė R.Narbutienė, Eug. Šilaika, R Vaitiekūnienė, D.Rimavičienė, A.Oznanskienė, V.Mikučionytė, J.Blažienė, A.Girnienė, R.Bakūrienė, R.Vincent, techninio personalo darbuotoja A.Stulpinienė,  bibliotekininkė G.Valančiūnienė, direktorės pavaduotojas E.Šilaika, bet ir aštuntokas A.Svirka. O labiausiai buvo džiugu sulaukus svečių! Iššūkį priėmė Anykščių rajono meras K.Tubis, Anykščių rajono savivaldybės specialistė ryšiams su visuomene A.Aglinskaitė, tėveliai: Žilvinas Ovsiukas - Anykščių kūno kultūros ir sporto centro direktorius, menininkė M.Milašienė, dailininkas Š.Miškinis, D.Petrauskas. Progimnazijos fojė veikė informatyvi paroda apie šios akcijos veiklą. Skaitymo balsu akcija Antano Vienuolio progimnazijoje baigėsi susitikimu su rašytoja Une Kaunaite - romano „Laiškai Elzei“ autore. Mokiniai aktyviai dalyvavo diskusijoje, nenorėjo skirstytis ir po renginio bendravo su kūrėja. Ačiū visiems, prisidėjusiems prie šio projekto.

Viktorina „Rytojus prasideda šiandien. Atsinaujinantys ištekliai ir atsakingas vartojimas“

Gruodžio 8-9 dienomis Antano Vienuolio progimnazijos komanda: šeštokės Faustina Kiaušaitė, Luknė Gurskutė, Viltė Morkūnaitė, Emilė Stankevičiūtė, Ugnė Taurelytė, penktokė Eglė Pipiraitė ir mokytoja Skaidrė Kvietkauskienė, dalyvavo „Renerga“ organizuojamoje žaliosios energetikos kalėdinėje viktorinoje „Rytojus prasideda šiandien. Atsinaujinantys ištekliai ir atsakingas vartojimas“. Renginyje dalyvavo septynios Lietuvos mokyklos: keturios iš Anykščių rajono, viena iš Jonavos ir dvi iš Kretingos rajono. Komandų namų darbas buvo sukurti stalo žaidimą žaliosios energetikos tema. Galvojome, tarėmės, siūlėme idėjas - įdėjome labai daug darbo, tad žaidimą sukūrėme tikrai neblogą. Aišku, gaila, kad nelaimėjome. Konkurso laimėtojus rinko mokiniai, tarp jų ir mes, bei „Renerga“ atstovai.  Renginio metu žaidėme vieni kitų žaidimus ir pabaigoje balsavome, o nugalėjusi komanda gavo dovaną - stalo žaidimą. Smagu, kad žaisdamas gali daug ko išmokti. Buvo labai įdomu, linksma, daug adrenalino. Po žaidimų pristatymo dalyvavome viktorinoje, klausėmės paskaitos apie planetas, žvaigždes, kometas. Vakare šėlome diskotekoje, susipažinome su dalyviais iš kitų mokyklų, netgi buvome pakrikštytos. Taip pat labai patiko apsilankymas prie Kauno kalėdinės eglutės, kuri tikrai įspūdinga.

5 b klasės mokinė Eglė Pipiraitė


Mieste suspindo pirmoji Kalėdų eglė
2016-12-03

„Šiandien taip elegantiškai sninga...“, - seniai eiliavo A. Miškinis. Pirmąją Advento dieną , gruodžio 2 ąją, gamta buvo dosni ir akims, ir širdžiai, nes labai elegantiškai snigo. Penktadienio pavakare į Kalėdų eglutės įžiebimo šventę susirinko Antano Vienuolio progimnazijos bendruomenė: mokiniai, tėveliai, mokytojai, kiti darbuotojai. Prie ką tik renovuoto senojo progimnazijos pastato, naujoje erdvėje, iškilusi šventinė žaliaskarė – tai progimnazijos direktorės pavaduotojos ūkio reikalams Stasės Milevičienės ir jos vyro Romo dovana.
Į Kalėdų eglutės įžiebimo renginį susirinkusiems gražų koncertą dovanojo mažieji nykštukai, o atkeliavusi Sniego boba, vis skundėsi ir pyko, kad vaikai ją nulipdę pamiršo įstatyti morką – nosį. Jos problema greitai buvo išspręsta, nes atvyko pats Kalėdų Senelis ir padovanojo Sniego bobai trokštamą nosį.
Antano Vienuolio progimnazijos direktorė Jurgita Banienė šiltai pasveikino susirinkusius, palinkėjo ramybės bei susikaupimo ir pakvietė visus ištarti burtažodį - suskaičiuoti nuo dešimties iki vieno, kad įvyktų stebuklas.
Skambant muzikai nušvito ne tik Kalėdų eglė, bet ir progimnazijos langai, dekoruoti sniego rožėmis bei šventine iliuminacija. Idėjos autorė progimnazijos bibliotekininkė Gitana Valančiūnienė.
Suspindus eglei linksmybės tęsėsi, visi vaišinosi arbata ir sausainiais, niekas neskubėjo skirstytis į namus, vis dar grožėjosi taip elegantiškai prasidėjusiu Kalėdų laukimu.