MOKYKLINIŲ UNIFORMŲ UŽSAKYMAS
nuo 2016 m. rugsėjo >> 1  2  3  4  5  6  7
nuo 2016 m. sausio >> 1  2  3  4 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
2015 m. rugsėjis - gruodis: >> 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15

Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos
informacinių technologijų puslapis
MANO IT
Informacija moksleiviams ir jų tėveliams

INFORMACIJA
nuo 2016-11-15

2016 m. lapkričio 16 d. - Tarptautinė tolerancijos diena. Mokykla papuošta šių metų tolerancijai dienai skirtu simboliu - baltu paukščiu.
2016 m. lapkričio 18 d. Jaunųjų policijos rėmėjų būrelio moksleiviai kartu su Anykščių policija dalyvaus rajono atšvaitų dalinimo akcijoje.
2016 m. lapkričio 14 d. Jaunųjų gelbėtojų būrelio moksleiviai kartu su Anykščių ugniagesių komanda dalyvavo prevencinėje veikloje, rajono gyventojams dalino informacinius lapelius apie gaisrų pavojų.
2016 m. lapkričio 19-27 d. paskelbta Europos atliekų mažinimo savaite. Jos šūkis - „Naudok mažiau pakuotės!“ Šiai savaitei skirti renginiai mūsų mokykloje:
    1. 2016 m. lapkričio 23 d. (trečiadienis) - Pradinių klasių mokinių darbelių bei technologijų paroda fojė „Antras pakuotės gyvenimas“.
    2. 2016 m. lapkričio 23 d. (trečiadienis) - 8.00- 9.00 val. 8 a, 8 b klasės mokinių išvyka į UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ .
    3. 2016 m. lapkričio 23 d. (trečiadienį) per 4 pamoką aktų salėje vyks knygų, mokymo priemonių bei žaislų mugė. Paskatinkite mokinius dalyvauti ir keistis jau nereikalingais , bet dar tinkamais naudoti kitiems daiktais.
2016 m. lapkričio 28 d.- gruodžio 2 d. mokykloje vyks Skaitymo savaitė. Dalyvauja 7-8 klasių mokiniai. Per pamokas bus skaitoma Unės Kaunaitės knyga „Laiškai Elzei“.
2016 m. lapkričio 25 d. Anykščių švietimo pagalbos tarnyba  organizuoja išvyką į Vilnių, Litexpo parodą „Mokykla be sienų 2016“. Registruotis www.semiplius.lt
2016 m. gruodžio 28 d. organizuojama edukacinė išvyka į Trakus. Norintys vykti iki 2016 m. lapkričio 11 d. užsirašykite mokytojų kambaryje.
2016 m. rugsėjo, spalio, lapkričio mėnesiais vyks pamokų stebėjimas tema: „Mokinių ugdymo individualizavimas. Mokinių poreikių tenkinimas“. Mokytojai, kurie pageidauja stebėti kolegų pamokas, prašome užsirašyti Mokytojų kambaryje esančiame grafike.

Kviečiame dalyvauti visus mokytojus  ir mokinių tėvelius

Kviečiame į psichologės Zitos Ribokienės paskaitą „Streso valdymas - psichikos sveikatos prielaida“ (2 val.) Dalyvauti paskaitoje galima bet kurioje mokykloje pasirenkant Jums tinkamą laiką:
2016 m. lapkričio 14 d. 14 val. Antano Vienuolio progimnazijos aktų salė;
2016 m. lapkričio 14 d. 17. 10 val. - Jono Biliūno gimnazija;
2016 m. lapkričio 17 d. 17.10 val. - Antano Baranausko pagrindinė mokykla.
Laukiame Jūsų!

SVEIKINAME

1. Mokyklos komandą  Anykščių rajono mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybose užėmusią I vietą  (mokytojas Silvijus Živatkauskas);

2. Rajono mokinių muzikos olimpiadoje laimėjusią II vietą - 8b kl. mokinę Viktoriją Banelytę (mokytoja Daiva Širvinskienė).

Šventas Martynas - šviesos diena

Šaltoką lapkričio 11 - osios pavakarę Antano Vienuolio progimnazijos bendruomenė, nešina žibintais, įsijungė į miesto mokyklų ir darželių eiseną, kuri, vedina Kareivio, miesto gatvėmis keliavo Šv. Mato bažnyčios link.  Žibintų šviesa skelbė apie Šv. Martyno šventę, kuri dar vadinama šviesos diena. Manoma, kad tai siejasi su gailestingojo vyskupo Martyno širdies gerumu ir jo šviesiais darbais. Etnografams ši diena žinoma labiau kaip paskutinė didesnė rudens šventė. Šv. Martynas -  likimo ir orų pranašas: „Jei Martynas su ledu, tai Kalėdos su bradu, jei Martynas su bradu, tai Kalėdos su ledu“. Senovėje per šv. Martyną, arba ožio dieną, būdavo mokamas karčemų laikymo mokestis, susitariama dėl dvaro žemės nuomos, šeimyną - bernus bei mergas - samdydavo ūkio darbams būtent nuo šios dienos, kaimas išsirinkdavo seniūną - „šaltyšių“, tai buvo paskutinis terminas duoklėms bei skoloms atiduoti.
Vienuoliečiai kartu su visais dalyvavo šv. Mišiose, po kurių J.Biliūno gimnazijos mokiniai vokiškai ir lietuviškai pasakojo apie šventės prasmę, padainavo keletą vokiškų dainų. Sušalę bažnyčioje, visi iškurnėjo prie Šventosios, kur laukė karšta arbata, o merginos visus pavaišino meduoliais. Didžiausią džiaugsmą patyrė mažieji, nes šių metų šv. Martynas buvo su sniegu, todėl drąsiausieji voliojosi sniege, kočiojosi nuo kalno.

Lapkričio 16 - oji - Tolerancijos diena

Lapkričio 16 dieną visoje Lietuvoje įvairiose švietimo įstaigose buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena. Tarptautinė tolerancijos diena Lietuvoje minima jau keturioliktą kartą. Šios dienos paminėjimui kasmet pasiūlomas vis kitoks simbolis. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis - PAUKŠTIS. Jį pasiūlė Klaipėdos Gedminų progimnazijos Tolerancijos ugdymo centras. Pasirinktas simbolis tolerancijos temą skatina plėtoti pasitelkus pavyzdžius iš gamtos, žmonių gyvenimo, istorijos bei artimiausios, kiekvieną žmogų supančios aplinkos. Antano Vienuolio progimnazijos mokiniai, kaip ir kasmet,  įsijungė į prasmingą veiklą, karpė paukščius, rašė ant jų pozityvumą skatinančias frazes, papuošė baltais balandžiais progimnazijos fojė. Žodis „tolerancija“ labai svarbus šių dienų visuomenei, patiriančiai nuolatinę kaitą.