">
©Antano Vienuolio progimnazija
2015 www.avienuolis.anyksciai.lm.lt
Puslapis atnaujintas 2015-09-10
Pamoka
Laikas
1
8.00–8.45
2
8.55–9.40
3
9.50–10.35
4
10.55–11.40
5
12.00–12.45
6
12.55–13.40
7
13.50–14.35
Pamokų laikasProgimnazijos facebook puslapis

Mokyklų tinklo pertvarkos 2016-2020 m. bendrasis planas

Planą rasite čia


2016-ųjų metų A.Bulotos premijos laimėtojas - Gabrielius Keibas
2016-06-02

Per aštuntokų paskutinio skambučio šventę buvo įteikta 2016-ųju metų A. Bulotos premija. Ją laimėjo 8a klasės mokinys Gabrielius Keibas. Sveikiname Gabrielių ir linkime jam sėkmės  Jono Biliūno gimnazijoje.

IŠEITI, NEGALIMA PASILIKTI
2016-06-02

„Išeiti, negalima pasilikti“, - šiais žodžiais prasidėjo 2016 m. birželio 2 dienos mūsų pirmoji, bet, deja ir paskutinioji lietuvių kalbos pamoka Antano Vienuolio progimnazijoje. Šiandien - išleistuvės. Liūdna ,bet visgi, kaip ir vienam mokslo etapui, taip ir bet kam kitam gyvenime ateina pabaiga. Vieniems išleistuvės - tai džiaugsminga šventė, kitiems - liūdesio kupina diena.
Tradiciškai, mes, aštuntokai,  susirinkome miesto centre, prie Antano Vienuolio paminklo, ir pagarbiai padėjome puokštę gėlių. Po šios ceremonijos, įvyko  fotosesija - įsiamžinome klasės nuotraukoje, kuri,kaip ir sakė mokytojai, išėjo tikrai įspūdingai. „Prisipyškinę“ nuotraukų nužingsniavome progimnazijos link. Aišku, grįžus į mokyklą, dar vyko pamokos, kuriose mokytojai mokė nebe matematikos, istorijos, gimtosios kalbos taisyklių, o gyvenimo tiesų,juk pamokosšioje ugdymo įstaigoje buvo jau paskurinės . Po džiaugsmą bei liūdesį keliančių paskutiniųjų pamokų, mūsų laukė aktų salėje surengta išleistuvių šventė, kurios metu septintokams buvo įteiktas simbolinis mokyklos raktas, jie tapo naujaisiais mokyklos šeimininkais. Po iškilmingų kalbų ir šventinio koncerto, atėjo laikas aštuntokams „padėti tašką“ ir užbaigti savo, kaip Antano Vienuolio progimnazijos mokinių, egzistavimą mokykloje - mūsų pasodintos eglės (Baltoji „Conica“) įamžino dar vieną progimnazijos laidą. Vakare mokinių laukė paskutinioji diskoteka, kur visi linksmai pašėlę išsiskirstė savais keliais žinodami, kad daugiau čia mokytis nebegrįš - nebent aplankyti savo buvusių mokytojų bei tiesiog apsidairyti.
Taigi, kad ir kaip to nenorėtume, viskam ateina galas - aštuntąją klasę baigę mokiniai pereina į devintąją. Deja, tai mums reiškia, kad paliekame savo antruosius namus - progimnaziją ir išeiname siekti brandos J.Biliūno gimnazijoje. „Išeiti, negalima pasilikti“.
Arminas Norvilaitis,  Antano Vienuolio progimnazijos 8a klasės mokinys
   
    

INFORMACIJA BŪSIMŲ PIRMOKĖLIŲ TĖVELIAMS

1a klasės sąrašas, mokytoja Jolita Karosienė
1b klasės sąrašas, mokytoja Vilija Gimbutienė


nuo 2016 m. sausio >> 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13
2015 m. rugsėjis - gruodis: >> 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 

2014-2015 m.m. >> 1  2  3  4
2013- 2014m.m. >> 1  2

Ketvirtokų išleistuvių šventė
2016-05-31


Aktyviausias Anykščių vaikų bibliotekos skaitytojas

Gegužės 25 d.Vilniuje Seimo rūmuose, istorinėje Kovo 11-osios Akto salėje (Seimo I r.), įvyko Bibliotekų metams paminėti skirtas renginys, kuriame buvo pagerbti aktyviausi 2015 metų skaitytojai ir skaitomiausių knygų autoriai.
Šiame renginyje dalyvavo Antano Vienuolio progimnazijos progimnazijos 2b klasės mokinys Kajus Volkovas. Jis buvo išrinktas aktyviausiu Anykščių vaikų bibliotekos skaitytoju. Šaunuolis Kajus!
2 b klasės mokytoja Asta GrinienėKaip  išmokti anglų kalbą?

Gal nuskristi  į Londoną ir aplankyti  įžymias vietas? O gal susirasti draugų  Liverpulyje ir su jais pasikalbėti  „Skype“?  O gal susitikti su anglų mokslininkais ir paprašyti sukurti formulę, kad būtų lengviau mokytis? Mes taip ir padarėme. 
Gegužės 13 dieną Antano Vienuolio progimnazijoje  vyko  tradicinis anglų kalbos konkursas "Enjoy English".  Penkios aštuntokų komandos  iš rajono mokyklų turėjo atlikti įvairias užduotis ir parodyti, ką išmoko pamokų metu.  Lengva nebuvo,  dar daug reikėjo dirbti, bet  buvo labai įdomu. Progimnazijos direktorė Jurgita Banienė  pasveikino konkurso dalyvius, o ketvirtokai,  linksmai padainavę abėcėlės dainelę, sakė, kad po ketverių metų jie dar geriau kalbės angliškai.
Konkursą laimėjo Antano Baranausko pagrindinės mokyklos komanda. Vienuoliečiai  džiaugėsi savo komandiniu darbu   ir nauja formule, kuri padės  lengvai išmokti anglų kalbą . Kokia  ji?   ENJOY ENGLISH!
Dėkojame visiems dalyviams, o septintokams linkime sėkmės kitų metų konkurse.

  Anglų kalbos mokytojos Asta Oznanskienė ir Raimonda Narbutienė


Mokytis - verta
   
Kiekvienam yra tekę pamąstyti, ar mokytis verta, ar vis dėlto - ne. Kai kyla tokios mintys, turime pasirinkti - stengtis mokytis ar leisti laisvalaikį kitais būdais. Kad ir kaip būtų smagu laisvalaikiu nesimokyti, leisti laiką lauke, visgi anksčiau ar vėliau neišmokti dalykai atsilieps ateityje, pavyzdžiui, aukštesnėse klasėse.
Kiekvienais metais Antano Vienuolio progimnazija organizuoja ekskursijas į Vilnių, Kauną, kitus miestus. Deja, ne kiekvienas gali džiaugtis šiomis išvykomis. Šis smagumas skirtas tik mokyklinių olimpiadų dalyviams, užėmusiems prizines vietas. Taigi, ar mokytis verta, galite pradėti galvoti jau dabar, skaitydami trumpą šių mokslo metų ekskursijos aprašymą.
Šį kartą vykome į Vilnių - žemai skraidančių angelų miestą. Ekskursiją pradėjome nuo Nacionalinio lankytojų centro, arba vartų į saugomas teritorijas. Sostinės Antakalnio mikrorajone, Sapiegų dvarvietėje, suremontavus seną skalbyklą atidarytas Saugomų teritorijų nacionalinis lankytojų centras. Saugomos teritorijos sudaro beveik 16 proc. visos Lietuvos ploto. Tai 5 nacionaliniai, 30 regioninių parkų, 568 saugomų gamtos paveldo objektų, 508 draustiniai, 6 rezervatai, kur irgi yra įrengti pažintiniai takai. Nacionalinio lankytojų centro ekspozicija - ne tik įdomaus turinio, bet ir stebina vizualiais sprendimais. Galima pasijusti tarsi gamtos apsuptyje: žolynai, paukščiai, žiogai aplinkui, o pažvelgus aukštyn - debesys. Terminaluose pateikiama informacija apie saugomų teritorijų įdomybes ir keliavimo galimybes. Kiekvienas ekspozicijos lankytojas tampa aktyviu dalyviu, galinčiu liesti, klausyti, pajausti.
Po edukacinės programos vykome į Bernardinų sodą - tikrą gamtos rojų. Pailsėję bei pasigrožėję augalais, per Karaliaus Mindaugo tiltą pasiekėme  Energetikos ir Technikos muziejų. Energetikos ir technikos muziejus Vilniuje yra technikos paveldo, Lietuvos energetikos ir Vilniaus istorijos populiarinimo ir tyrimo įstaiga. Muziejus yra įsikūręs senosios Vilniaus centrinės elektrinės gamybinėse patalpose. Čia, kaip niekur kitur, galėjome „pažaisti“ su fizika bei pamatyti, kaip veikė XX a. pradžioje įrengta elektrinė. Visose ekspozicijose panaudota nemažai šiuolaikinės technologinės įrangos, kuri skatina lankytojus būti ne tik stebėtojais, bet ir aktyviais pažinimo proceso dalyviais. Tradiciškai, aplankę numatytas lankytinas vietas, nuvykome į Akropolį, kur prisipirkę saldainių bei kitų gėrybių patraukėme namų link.
Taigi, ar mokytis verta? Spręsti - jums!
Arminas Norvilaitis, 8 a klasės mokinys
   

PADĖKA

Dėkojame AB "Anykščių vynas" už paramą kompiuterine technika

Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos bendruomenės vardu Direktorė Jurgita Banienė
Informacija moksleiviams ir jų tėveliams

Mokykloje galima įsigyti mokyklinės uniformos dalis:emblemą (3 eurai) ir kaklaraištį (9 eurai).

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Mažvylienė
Tel.Nr.8 682 12262