KVIEČIAME DALYVAUTI

KVIEČIAME MOKINIUS
Mokytojų konsultacijų grafikas

Kviečiame  visų klasių mokinius lankyti dalykų konsultacjas. Konsultacijų metu moksleiviai gali pagilinti žinias, pašalinti žinių spragas.

Mokytojų konsultacijų, skirtų mokinių žinių gilinimui ir spragų šalinimui, grafikas.

Progimnaziją užplūdo vampyrai ir šmėklos

2015-10-22

Kasmet vis daugiau žmonių susidomi spalvingąja Helovyno švente, nors ji labiausiai mėgstama  Amerikoje. Helovynas  yra viena seniausių švenčių pasaulyje, kilo iš pagonių, kurie šią naktį garbindavo mirusiuosius. O tradicija šią naktį persirengti kilo iš senovės keltų, kurie tikėjosi, kad naktį atklydę vaiduokliai neatpažins gyvųjų. Plačiau

APKLAUSA TĖVAMS
Paryžiaus mados pamoka
2015-11-05

Prieš pat rudens atostogas  6 b c klasių prancūzakalbiai mokiniai dalyvavo  netradicinėje prancūzų  kalbos pamokoje, kurios   tema „Mados“. Ką tik prancūziškai išmokę  įvairių drabužių  pavadinimus, spalvas, nutarėme surengti madų demonstravimą. Modelių pasirodymas sukėlė daug kalbų ir spėliojimų. Vedėjai  pristatinėjo modelius, komentavo stilių, išskyrė detales, gyrė  išvaizdą.  Demonstruodami madas šokome pagal mėgstamą dainą apie spalvas. Taip linksmai užbaigėme vadovėlio skyrių apie rūbus. Smagu netradiciškai mokytis užsienio kalbos.

Meda Gudonytė, 6b klasės mokinė

Leidykla „Nieko Rimto“ jau savo pavadinimu kviečia  šiltai nusišypsoti
2015-11-05

Lapkričio 5 d., ketvirtadienį, progimnazijos  fojė  vyko „Nieko rimto“ leidyklos mugė. Linksma sparnuota karvutė - leidyklos simbolis. Spalvinga, ryški leidykla „Nieko rimto“ kasmet rudeniop aplanko  mūsų progimnaziją. Knygos vaikams ir suaugusiems, gražiausių pasakų ir lopšinių plokštelės, reprodukcijos, meniški atvirukai, ženkliukai, suvenyrai  ir kitos malonios smulkmenos pritraukia smalsuolių būrį bei suteikia galimybę įsigyti patikusių prekių.

Plačiau
Madų šou „Rudens paradas“
2015-10-22

Spalio 21 d. Antano Vienuolio progimnazijos ketvirtokai dalyvavo integruotame ketvirtų klasių renginyje „Rudens paradas“.  Mokiniai ne tik šoko, dainavo, vaidino ir deklamavo, bet ir savo kūrybiškumą atskleidė demonstruodami rudenines madas. Renginį vesti padėjo aštuntokės Milda ir Gabrielė.  Plačiau