Progimnazijoje planuojami įvykiai
Data, laikas
Planuojamas įvykis
2015-10-19 - 2015-11-05
Dėl ugdymo proceso stebėsenos, tema ,,1-okų adaptacija".
Spalio 19 - lapkričio 5 d. vyksta stebėsena pirmose klasėse. Stebėsenoje dalyvauja direktorė Jurgita Banienė, pavaduotoja ugdymui Danutė Mažvylienė.
2015-10-21, po 3 pamokų
Vyks 4 klasių mokinių Rudenėlio šventė.
2015-10-22, 17-20 val.
Vyks Helovyno šventė 5-8 klasių mokiniams.
Dienos programa: kavinė fojė per 2, 3, 4 pertraukas.
Vakaro programa: 17 val. klasių pasirodymai (1-2 min.) aktų salėje.
Įėjimas tik su Helovyno drabužiais arba veido grimu (bus dailininkai, kurie pieš ant veido), įėjimo mokestis - 2 saldainiai.
2015-10-23
Konstitucijos dienos paminėjimas. 6b  kl. ekskursija į teismą. Atsakinga A. Steponavičiūtė.
2015-10-23, 11.30 val.
Mokykloje vyks civilinės saugos evakuacijos pratybos. Mokiniai viršutinius drabužius turi turėti klasėse. Mokiniai, kuriems 4 pamoka paskutinė nešasi kuprines su savimi į stadioną, kiti - palieka klasėse. Perspėkite pradinių klasių mokinių tėvus, kad jie laukdami vaikų, nesibūriuotų mokyklos fojė ir koridoriuose, o jų lauktų  mokyklos stadione. Šią dieną  automobilių statyti mokyklos teritorijoje negalima.
2015-10-26, 10.00 val.
Švietimo pagalbos tarnyboje vyks logopedų ir specialiųjų pedagogų pasitarimas.
Ridita Tveritnevienė, Laima Strolienė, Dangira Gailevičiūtė.
2015-10-28, 9.00 val.
Aktų salėje  vyks susirinkimas  „Įvadas į strateginį planavimą“. Po to vyks Metodinės tarybos posėdis.
Direktorė Jurgita Banienė, pavaduotoja ugdymui Danutė Mažvylienė, Dalia Keibienė, Nijolė Šaltenytė, Ilona Tartilienė, Jurgita Blažienė, Svajonė Juodėnaitė.
2015-10-29, 10.00 val.
Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje vyks socialinių pedagogų pasitarimas. Irena Gervetauskienė.
Informacija
Pateiktas projektas Lietuvos kultūros tarybai. Respublikinis vaikų ir jaunimo teatro festivalis ,,Dvi aukso paukštės", skirtas režisieriams Galinai ir Vytautui Germanavičiams atminti. Projekto autorė - Nijolė Šaltenytė.

Svečių iš Ignalinos viešnagė
2015-10-16

Penktadienį, spalio 16 d., progimnazijoje sulaukėme gausaus svečių pedagogų  būrio.Pas mus lankėsi Ignalinos rajono švietimo įstaigų direktorių pavaduotojai, mokytojų metodinių grupių pirmininkai.  Progimnazijos direktorė J.Banienė pažintį su mūsų mokykla pradėjo muziejuje. Kartu su svečiais prisiminėme mokyklos istoriją, pokyčius, kuriuos mokyklos bendruomenė patyrė nuo 1922 metų. Radome įdomių paralelių. Plačiau

APIE MUS RAŠO
KARALIENĖS LIŪNAS
2015-10-15

Gamtininkų būrelis pradėjo savo rudenines keliones po gamtą. Šį kart keliavome prie šaltinio „Karalienės liūno“. Ir nors mokiniai yra gimę ir užaugę Anykščiuose, tačiau didžioji dalis jų čia lankėsi pirmą kartą..., bet namų darbus atliko puikiai, išmoko ir vieni kitiems pasakojo anykštėnų parašytas legendas, skaitė eilėraštį apie Karalienės liūną. O visą mokslinę informaciją, atliktus tyrimus, rastus augalus, grybus išsiaiškinome čia, vietoje. Juk šis objektas yra svarbus ir geriausiai žinomas Lietuvoje, nes jau 1964 metais paskelbtas respublikinės reikšmės hidrogeologiniu paminklu.  Plačiau

Išvyka į teismą

2015-10-23

Konstitucijos dienos proga spalio 23 d. progimnazijos šeštokai susiruošė aplankyti Anykščių apylinkės teismą ir patys išsiaiškinti, kaip dirba teismai Lietuvoje. Mus pasitiko teisėja Justė Baubonytė ir pirmiausia nusivedė į  baudžiamųjų bylų salę. Ne ne, niekas nebuvo nei teisiamas, nei baudžiamas. Teisėja mums parodė, kur teismo metu sėdi teisėjas, kaltinamasis, advokatas,  sekretorė, paaiškino, kaip reikia liudyti teisme. Plačiau

KVIEČIAME DALYVAUTI
Plačiau

KVIEČIAME MOKINIUS
Mokytojų konsultacijų grafikas

Kviečiame  visų klasių mokinius lankyti dalykų konsultacjas. Konsultacijų metu moksleiviai gali pagilinti žinias, pašalinti žinių spragas.

Mokytojų konsultacijų, skirtų mokinių žinių gilinimui ir spragų šalinimui, grafikas.

Evakuacijos pratybos
2015-10-23

Spalio 23d., per ketvirtą pamoką,Antano Vienuolio progimnazijoje pasigirdo signalizacijos sirena. Įėjusi į klasę moteris pranešė, kad mokykloje kilo gaisras ir visi turime evakuotis iš pastato. Mokytoja mus tvarkingai surikiavo ir išvedė per artimiausias duris į stadioną, kur su savo mokytojais jau stovėjo kitų klasių mokiniai. Buvome išrikiuoti pagal klases, suskaičiuoti ir visi kantriai laukėme žinių iš mokyklos. Lauke lūkuriavo pagalbos tarnybos: policija ir gaisrinė, tai buvo proga iš arčiau susipažinti su specialiųjų tarnybų transportu. Gerai, kad progimnazijoje buvo organizuotos tik civilinės saugos funkcinės pratybos, kurių metu imituotas mokyklos gaisras.  Gal ne veltui karvedys A.Suvorovas yra pasakęs: „Jei sunku pratybose, bus lengva mūšyje.“

A.Norvilaitis, G.Keibas, 8a klasės mokiniai