">
©Antano Vienuolio progimnazija
2015 www.avienuolis.anyksciai.lm.lt
Puslapis atnaujintas 2015-09-10
Pamoka
Laikas
1
8.00–8.45
2
8.55–9.40
3
9.50–10.35
4
10.55–11.40
5
12.00–12.45
6
12.55–13.40
7
13.50–14.35
Pamokų laikasProgimnazijos facebook puslapis

NAUJIENOS
Informacijos nuo 2016-03-09

2016 m. kovo 7 d. per 5 pam., 18 kab. 5 klasių mokiniams ( Kristina Janickienė)
2016 m. kovo 8 d. per 5 pam. 18 kab. 6 b kl. mokiniams (Jurgita Blažienė);
Per 5 pam. 19 kab. 6a,6c kl. mokiniams (Violeta Raugalienė);
Per 6 pam. 18 kab. 7b kl. mokiniams ((Alvydas Rimavičius);
Per 6 pam. 19 kab. 7a kl. mokiniams (Danutė Mažvylienė).
2016 m. kovo 9 d. per 5 pam. 19 kab. 8 a kl. mokiniams (Violeta Raugalienė);
Per 6 pam. 18 kab. 8 b kl. mokiniams (Danguolė Rimavičienė). Pavaduotoja ugdymui Danutė Mažvylienė, lietuvių kalbos mokytojai
2016 m. kovo 10 d. (ketvirtadienį) per 5 pamoką aktų salėje vyks pilietiškumo pamoka „Lietuvos Nepriklausomybės kelias“. Dalyvauja Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis. Pamoka skirta 7-8 kl.asių mokiniams:
Per 6 pamoką aktų salėje vyks moksleivių koncertas, skirtas Kovo 11-ąjai. 
14 val. sporto salėje vyks rajono 8-9 klasių mokinių komandų tinklinio varžybų turnyras. Mokytojas Eugenijus Šilaika
5 klasių mokiniams - Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje;
6 klasių mokiniams - Jono Biliūno gimnazijoje;
7 klasių mokiniams - Antano Vienuolio progimnazijoje. Pavaduotoja ugdymui Danutė Mažvylienė, mokytojos Jurgita Blažienė, V.Raugalienė

2016 m. kovo  17 d. 17.15 val.
Aktų salėje vyks
Mokinių tėvų susirinkimas.
Darbotvarkė
1. Progimnazijos mokinių muzikinių kolektyvų koncertas.
2. Mokyklinių uniformų pristatymas.
    (dalyvauja mokyklinių uniformų gamintojų atstovai, pristatomi jų gaminiai).
3. Susitikimai klasėse su klasių auklėtojais.
Maloniai kviečiame dalyvauti.

Progimnazijos Jurgita BanienėSVEIKINIMAS
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirti renginiai:
Pilietiškumo pamoka

Kovo 11 d. švenčiama Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. 1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą, kuriame rašoma, kad atstatomas 1940 metais svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suvereninių galių vykdymas ir Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė.
Minint 26 - ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines kovo 10 d. Antano Vienuolio progimnazijos aktų salėje vyko pilietiškumo pamoka „Lietuvos Nepriklausomybės kelias“, skirta 7 - 8 klasių mokiniams. Pamoką vedė Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis. Svečias paprastai, mokiniams suprantama kalba apžvelgė Lietuvos istorinį tarpsnį, atvedusį mūsų valstybę į tokią reikšmingą dieną. Meras prisiminė savo gyvenimo patirtį Sibire, pasakojo apie nelengvą profesijos pasirinkimą sugrįžus į Lietuvą, apie sunkius, bet būtinus sprendimus, kai jau paskelbus Nepriklausomybę vis dar reikėjo atlaikyti spaudimą iš svetimos valstybės struktūrų. Baigdamas pamoką rajono meras K.Tubis linkėjo jauniesiems anykštėnams - valstybės ateities kūrėjams - niekam neleisti iš mūsų atimti to, ką iškovojo tėvai, seneliai - neleisti atimti mūsų laisvės.
Koncertas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Antano Vienuolio progimnazijos meno kolektyvai kovo 10 dieną pakvietė bendruomenę kartu švęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Muzika jungia žmones, todėl iki šių dienų lietuviai vieningai dainuodami parodo, kokia svarbi yra gimtoji šalis Lietuva. Iškilmingai visai žiūrovų salei sugiedojus „Tautišką giesmę“, dvi žavingos vedėjos Gabrielė ir Faustina pradėjo šventinį koncertą. Scenoje išsirikiavo progimnazijos jaunučių choras, vadovaujamas mokytojos V.Mikučionytės. Jaunieji daininikai atliko F. Latėno, L. Vilkončiaus dainas, kurias šią vasarą kartu su tūkstančiais Lietuvos vaikų dainuos Vilniuje respublikinėje dainų šventėje. Choro pasirodymą papildė kiti muzikiniai kūriniai, kuriuos atliko Viktorija Banelytė, Faustina Kiaušaitė bei mokytojos D.Širvinskienės vadovaujamas merginų ansamblis. Koncetrą užbaigė progimnazijos direktorė J. Banienė, dar kartą visus pasveikindama su reikšminga valstybės diena ir linkėdama, kad Kovo 11-oji kiekvienam iš mūsų būtų svarbi šventė.

Kaziuko mugė
2016-03-04

Tik pasibaigusi tradicinė Kaziuko mugė Vilniuje vilniečius ir miesto svečius buvo pakvietusi jau 411 kartą derėtis ir laukti magaryčių. "Kilusi iš šventojo karalaičio Kazimiero procesijų, rengiamų nuo 1604 metų, rodydama rankų darbo išmoningus gaminius, vaišindama kulinarinio paveldo valgiais ir džiugindama unikaliomis vilnietiškomis verbomis, mugė neturi lygių aplinkiniuose kraštuose," - sako etnologas L. Klimka. Lietuvos globėjo šv. Kazimiero šventė gimė XVII a., o XIX a. peraugo į mugę. Ji yra viena iš ryškiausių kalendorinių švenčių, turinčių šimtmečių tradicijas, kiekvieną kartą pristatanti išmoningus rankų darbo gaminius ir neturinti lygių aplinkiniuose kraštuose.
Kovo pirmomis dienomis Anykščių Antano Vienuolio progimnaziją užlieja šurmuliuojanti Kaziuko mugė, kuri irgi jau tapo tradicine. Tai linksmiausias, gausiausias mokinių, tėvelių ir  mokytojų  sambūris. Be tradicinių akcentų Kaziuko mugėje visada gausu ne tik rankų darbo daiktų, suvenyrų, gardumynų, bet ir skamba linksma muzika. Kaziuko mugės metu vaikai perka, derasi, visų akys švyti. Žinoma, prie šio džiaugsmingo šurmulio prisideda ir tėveliai, kuriems mokytojai yra labai dėkingi už pagalbą.Na, o pirkti - parduoti, tai kai kam labiau pasisekė, kai kam nelabai, bet nereikia nusiminti, pasiseks kitą kartą.
Pradinių klasių mokytoja llona Tartilienė

Išvyka į Mikierių girininkiją
2016-03-03

Kovo 3 d., bendradarbiaudami su Anykščių regioniniu parku, Antano Vienuolio progimnazijos "Jaunųjų gamtininkų" būrelio nariai keliavo į Mikierių girininkiją. Čia daug sužinojome apie gaminamus inkilus, aptvare laikomus žvėris, iš bokštelio stebėjome danielius - jie buvo tikri gražuoliai. Dabar Mikierių girininkijoje gyvena ne tik danieliai, bet ir dėmėtieji elniai bei muflonai. Dar aplankėme Andrioniškio beždžionių tiltą, ant kurio vieniems buvo baisu, kitiems linksma ir smagu siūbuoti bei dūkti. Tos pačios išvykos metu apžiūrėjome ir Mikierių atodangą. Įdomu ir naudinga plačiau pažinti savo gimtąjį kraštą ir jo apylinkes.
Greta Navickaitė, 8a klasės mokinė


Karjeros planavimas
2016-03-03

Kiekvieno jauno žmogaus gyvenime ateina laikas, kai reikia pasirinkti savo kelią. Dažnas jaunuolis nežino, kuo būti, ką mokytis, ką dirbti. Kovo 7 d. septintos pamokos metu aštuntokų klasėms buvo kalbama apie karjeros planavimą. Pamoką vedė karjeros koordinatorė Tatjana Tuskenienė, ekonomikos mokytojas Valentinas Gudėnas ir Anykščių rajono vietos veiklos grupės (VVG) vadovas Jurijus Nikitinas. Anykščių vietos veiklos grupė yra nevyriausybinė organizacija, kuri tarpininkauja skirstant Europos paramą kaimo plėtrai. Susitikimo metu svečias J.Nikitinas supažindino mus su savo profesija, pasakojo apie būsimus projektus . Pamoka buvo įdomi ir naudinga.

Aistė Prusakovaitė, 8a klasės mokinė


STEBIMĖS - DŽIAUGIAMĖS - DIDŽIUOJAMĖS

Matas Niaura: „Laimėti yra paprasta, reikia tiesiog  nuvykti į varžybas ir iškovoti medalius“

Pagalvokite, ar suspėtumėte groti fortepionu, lankyti dailės mokyklą, plaukimo, futbolo bei krepšinio treniruotes, žaisti šachmatais, važinėti į Panevėžį šokti sportinių šokių ir dar puikiai mokytis.  O Matas Niaura, Antano Vienuolio progimnazijos 2a klasės mokinys,  tai gali, nes domisi ir sportu, ir muzika, ir menu. Jis lanko net 7 būrelius!  Beveik kiekvieną savaitgalį Matas važiuoja į varžybas ar konkursus, o iš ten visada parsiveža  apdovanojimų.
Matą kalbina klasės draugės Paulė Banytė ir Tėja Juzėnaitė.
Plačiau


Prieš dvidešimt šešerius metus mūsų mažytė Lietuva grįžo į nepriklausomų pasaulio valstybių žemėlapį. Mes priminėme pasauliui, jog lietuvių tauta tebėra gyva, ir ne tik trokšta laisvės, bet ir yra pajėgi savo valstybę kurti. Jau dvidešimt šešerius metus esame laisvi ir visi esame atsakingi už tai, kokią Lietuvą kuriame. Kurkime ją tokią, kurioje gera gyventi.
Su Kovo 11-aja, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena! Tegu ši diena tampa kiekvieno mūsų švente.

Administracijos vardu  Jurgita Banienė